Вибір ексцентрикової шліфмашини

Тема у розділі 'Инструмент и оборудование для деревообработки', створена користувачем ладик, 24 тра 2016.

  1. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    uploadfromtaptalk1466361498657.jpg на фоні тих фар що були ці ващщє супер
     
    Останнє редагування модератором: 19 чер 2016
    NikIN та Энки подобається це.
  3. ладик

    ладик Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    4
    Нова , не знаю- напевно довго в магазині пилилась
     
  4. NikIN

    NikIN Бригадир

    Повідомлення:
    550
    Симпатії:
    170
    Пощастило. Бо зараз всі "микити" маде ін PRC в кращому випадку якась там румунія. Перевелась вже "микита", як і всі широковідомі в нашій країні бренди. Хілті і боші всі польскі... Колись на базарі в Києві спостерігав картину: потенційний покупець перфоратора, доречі теж "микита", попросив в продавця включити в мережу, щоб провірити. Включив продавець, покупець трохи притримуючи патрона однією рукою іншою включив на оберти, трохи попрацювало і він почав нюхати його з отворів де коллектор. Я рядом стояв і питаю, що ви хочете внюхати? Він відповідає, що в нього багато було і є різного електроінструменту і новий якісний (для Заходу) при перших навантаженнях майже не дає запаху лаку. Бо ті лаки для заливкі обмоток, що в китаї використовують, заборонені для використання в Европі і Штатах. Там використовують екологічні лаки, які не виділяють отруйно-летких речовин. Те саме стосується пластиків з чого виготовлений інструмент.
    Тож я собі взяв до інформації його наслушну пораду і зараз теж внюхуюсь в електроінструменти (особливо коштовні), бо наліпку зараз можна замовити в типографії з усіма тонкощами оригінальної.
     
    ладик та slavko.malynovsky подобається це.
  5. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Я давно так вибираю , якщо інструмент якісний то з колектора відчутно запах змазки, потрібно дати трошки поробити, щоб інструмент прогрівся, запахи пласмаси чи ще якісь інші свідчать про іх гіршу якість (поки що це мене не підводило):Hi:
     
    ладик подобається це.
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Сьогодні відполірував ще дві фари ( старий комплект) . Це фото одна фара вже готова іншою ще не займався
    uploadfromtaptalk1466676563062.jpg це після матування
    uploadfromtaptalk1466676626222.jpg
    Це та що на першому фото ще мутна, вона ж на другому фото
    uploadfromtaptalk1466676659698.jpg
     
    Энки та figarey подобається це.

Поділитися цією сторінкою