Стяжка по OSB-плиті

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Михайло Маломитницький, 15 тра 2016.

  1. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    Дуже дякую за роз"яснення з приводу фольги. Для мене це дійсно новина. Візьму на озброєння...
    До речі, про застосування тут монтажної піни. Як саме клеїти? Придавлювати полотно фольги на "точки"?
    Ще один момент мене хвилює. Чи витримає стяжка 30-35 мм (самовирівнююча для теплої підлоги) навантаження, якщо вона зроблена по перекриттю із ОСБ проклеяних ЕППС 20 мм. Зверху ламінат. Стяжку заармував оцинкованою сіткою 0,9 мм з вічком 19*19мм. Неправильним було і те, що посеред цього "коржика" я поставив "маяк".
     
  2. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Це буде залежати від того наскільки жорстки жорсткий весь пиріг того перекриття. Якщо, наприклад, ОСБ затонка, або між лагами завелика відстань, тобто при ходьбі по ОСБ прогиналось, то може і потріскати. Але купи все це триматись мало б. Тобто десь там в глубині стяжка якщо і трісне, то на зовнішній вигляд ламінату це не вплине.(я тому і допитувався про основу)
     
  3. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    ОСБ 20-ка, але лаги добрі і через 50-60 см
     
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Повинно буди добре. Коли ходили по ОСБ, плити хоч трохи прогинались?
     
  5. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    піною клеють з пістолета наносячи зигзагом.а коли ствердне заповнюють шви.ппс я так клею як на стіни так і на стелю.але зі стелею є нюанси.то так як з керамічою плиткою - я то клею і на стіни і на стелю і на підлогу і все те роблю руками як не дивно.стяжка 30мм. разом з плиткою мах 35мм. то є норма для тп. але треба забивати в стяжку сіточки.знизу я даю фасадний вертекс(чехи) а під плитку з вікном 1см.маяк з чого? я то тоблю при потребі шурупами. висоту видно а стяжці не шкодять.ламінат гірше нагрівається але не трісне як то може зробити плитка.плюс до того не забувати що нагрів тп вмикають тільки після повного висихання стяжки.вмикати на мокру дуже груба помилка.
     
    Останнє редагування: 26 чер 2016
  6. Михайло Маломитницький

    Михайло Маломитницький Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.173
    Симпатії:
    5.354
    Адреса:
    м. Миронівка Київська обл.
    ні, плити не прогинались... Я б і не брався в такому випадку. Я забув уточнити, що ОСБ постелені не прямо по лагах. Є ж ще чорнова підлога з 25 дошки. Тривога була через те, що перекриття все ж не жорстке...
    --- добавлено: 26 чер 2016 у 18:09 ---
    :Hi:
     
    Останнє редагування модератором: 4 лип 2016

Поділитися цією сторінкою