Своїми руками Скринька з керамічної плитки

Тема у розділі 'Декор и поделки своими руками', створена користувачем churik, 27 кві 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. churik

    churik Прораб

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Черкаси
    Присвоїти номінацію темі можна тут
    ______________________________________________________________________________
    Добрий день, шановні.
    Вирішив цього року позмагатись і я .
    Спочатку покажу готову саморобку, розкажу як з"явилась ідея її створення та моє бачення практичного застосування скриньки.
    Photo-0121.jpg Photo-0116.jpg Photo-0118.jpg

    Ідея зробити з плитки річ самостійну, об"ємну та не прив"язану до конкретної основи з"явилась коли залишки плитки стали тягарем (відправити на смітник шкода а зберігати задовбався).Спочатку окрім кубічних ваз та горщиків надумку нічього не приходило. І ось на одному об"єкті потрібно було задекорувати виводи водопостачяння на умивальник які стирчали з підлоги міліметрів на 80(чьому стирчали і саме з підлоги спитаєте ви,то окрема тема для розділу водопостачяння:)). Саме тоді я поглянув на плитку з іншого боку. Але не склалося зробити камінчики на тому об"єкті,та воно і накращє бо скринька тепер не копія якогось там декора.
    Що до призначення, поперше красива річ (сказав не я, суворі критики, в мене їх вистачяє), а головне в середені спокійно на видному місці можна зберігати коштовності, гроші, растамани канабіс.За рахунок герметичної упаковки доречно використовувути як декор акваріуму разом з тим що всередені:).
    Як робив і які інструменти використовував розповім трохи пізніше.

    Фото з ніком:
    Photo-0094.jpg
     
    Останнє редагування модератором: 28 кві 2016
    Andrii_M, bogdansv, Энки та ще 1-му подобається це.
  2. Julla

    Julla Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.335
    Симпатії:
    3.793
    Адреса:
    Київ
    Яка інтрига!
    Чекаю на продовження! Дуже цікаво!
     
    churik подобається це.
  3. churik

    churik Прораб

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Черкаси
    @Julla, дякую за увагу:rose:.
    Продовжую, матеріали:
    1. плитка керамічна стінова, її легше шліфувати;
    2. коробочка пластикова кругла після крему косметичного діаметром 60мм та висотою приблизно 40мм(можна використовувати будьяку і скляну баночку, яку дружина віддала за ту і подякував);
    3. клей "момент універсальний" в тубусі, був на роботі (можна було клеїти і плиточним, мені захотілось "моментом").
    Інструмент:
    1. дриль;
    2. балеринка(приспособа для свердління отворів різного діаметру в плитці);
    3. болгарка;
    4. диск алмазний;
    5.нажбачка на тканині(в мене була сороковка, вісьмідесятка, стодвадцята та стовісмідесята).
    Коли починав робити що чітко не знав що вийде, спочятку думав буде вазочка.Просвердлив отвори в двох шматках плитки Photo-0097.jpg Photo-0100.jpg
    намалював контури "камінчиків"та обрізав зайве болгаркою, та нею ж болгаркою зняв емаль до глини і заокруглив зовнішні кути заготовок.Цей процес не відзняв, після Великодня сфоткаю.
    Далі відшліфував заготовки наждачкою почавши з грудої і закінчив 180-ю. Результат праці.
    Photo-0062.jpg
    Так само зробив дно майбутньої...Запал трохи згас і я вже робив маленький горщик для маленьких квітів:-D.
    Photo-0069.jpg
    Після четвертої заготовки, склавши все до купи горщика вже не бачив. Незнаю чьому.
    Photo-0083.jpg
    Ось так з'явилась ідея зробити скриньку. Коробочка від крему що віддала дружина чудово підійшла до отворів, дорбив ще дві заготовки з отворами та одну глуху .
    Photo-0102.jpg
    Цілий "камінчик" та п'ять з отворами склеїв до купи і вклеїв в середину коробочку.Окремо склеїв заготовку з отвором і без та приклеїв до цієї частини кришку.
    Photo-0106.jpg Photo-0107.jpg
    Поки клей не застиг прикрутив кришку щьоб коли засохне "момент" окремі частини прилягали щільно. Готову скриньку не красив і лаком не покривав.
    Ось і все.
    Про недоліки розповім потім.
    Photo-0108.jpg
     
    tvoymir, beerlover87, bogdansv та 3 іншим подобається це.
  4. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    тю, я думав то камінчики морські чи ще що... чи довго шліфувати?
    п.с. в мене обрізків на гардеробну в театрі вистачить, але я їх збираю як мозаїку на веранду
     
    churik подобається це.
  5. churik

    churik Прораб

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Черкаси
    Добрий день.
    Вибачте що довго не відповідав, не мав іннету. Один камінець шліфував приблизно півгодини, трохи довго,мавби шліфмашинку було б швидше.
     

Поділитися цією сторінкою