Могу помочь в постройке котлов ( Безвозмездно)

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем горіла хата гори й сарай, 15 кві 2016.

  1. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    може вам потрібно в файлах DXL чи 3D модель в соліді . Які тільки майже всі корисні,збили настрій тепер сидиш та й думаеш, що за багатьох таких які тільки вихваляются ,все йде насмарку.
    Доброї вам ночі панове.
     
    Zhigan74 подобається це.
  2. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
  3. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    мені вже не 17 років та навіть не 30. і тому з вами чубитись навіть на форумі в мене нема бажання.
    отже шукайте собі другу тему де знаходятся гарячі голови.
     
  4. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Вибачайте, якщо образив:Hi:
     
  5. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    там на перших сторінках вкладення з кресленнями якщо вам цього не достатньо то тоді я вам не зможу допомогти в вашій цікавості.:Hi:
     
  6. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
  7. горіла хата гори й сарай

    горіла хата гори й сарай Майстер

    Повідомлення:
    158
    Симпатії:
    72
    Тільки заради вас я завтра викладу фото готового виробу. Таке ще питання який виріб вас цікавить , тому що я їх маю декілька десятків?
     
  8. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    Мене, шось таке на 350кв.м., десь близько 1000кубів, побудований з ракушняка в штуку на глині. по наружі цементна штукатурка, котельна десь за 20метрів. Стоїть газовий 35кв. в принципі справляеться. От я зараз думаю що туди зробить стропову 40-ку, чи шахтний, просто до шахтного прийдеться ще ТА варить, плюс обвязка дорожча, ось на таку хатинку виріб цікавить, піролізник не розглядаеться. СО працює тільки на насосі, тому як варіант і розглядаеться стропува.
     
    brook23 подобається це.
  9. ЮраНовик

    ЮраНовик Прораб

    Повідомлення:
    662
    Симпатії:
    437
    @CAM, А какой смысл тебе помогать ты все равно ничего не оценишь и даже не поймешь ( догадываешься о чем идет речь ).
     
  10. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Может хто підкаже. Якщо таке можливо, треба хоча б принципову схему теплообмінника котла, яку можливо було б змінювати по площі теплового обміну в процесі роботи котла.
     

Поділитися цією сторінкою