Культиватор Sadko T-400, відгуки

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Вад-Сад, 1 кві 2016.

  1. Лютий_Бандерівець

    Лютий_Бандерівець Інженер

    Повідомлення:
    331
    Симпатії:
    645
    Адреса:
    ДЕСЬ БІЛЯ КИЄВА
    Та не вийде. Бо той ремень як на тягу, і як зчеплення. Ролик натяжний відпустив - поїхало...
    Без ремінця ніяк...
     
  2. turner

    turner Прораб

    Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Україна Миколаїв
    Де плюс,там і мінус...
    Житіє моє...=)
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  3. Вад-Сад

    Вад-Сад Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    2
    Всім дякую, за те що приєдналися до обговорення. На вихідних ще буду в місті, гляну що є і по чому
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  4. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я ще числюсь клінтом у садко. Поцікавтеся ціною, може вийде вам дешевше запропонувати, я трохи зараз не втемі, то треба знати по чому люди продають.
     
    Лютий_Бандерівець подобається це.
  5. Нінарічі

    Нінарічі Бригадир

    Повідомлення:
    154
    Симпатії:
    148
    Ми з чоловіком купували теж Садко Т-400) Чоловік задоволений.
     
  6. Riba4ok1

    Riba4ok1 Майстер

    Повідомлення:
    100
    Симпатії:
    74
    Як легкий, 30-кг, чисто для міжрядки, культ непоганий і зручний у роботі. Передивіться відгуки про аналоги типу Кентавра 30, 4040,Ейрона 400, Форестер 400 і т.п. По ціні Садко добре обганяє того ж Кентавра, але не настільки по якості. Пуберт, про який Вам тут приклад наводять, не той уже клас(60 кг) і будова(до речі двигун там дійсно китайський, 5,5 к.с., Лончин). На цих же МК стоять двигуни з вертикальним валом. Довговічні. Проблеми раніше були з запасними ремнями, зараз не цікавився. Звісно що середня група (60 кг), з ланцюгом, можна використовувати більш широко тоді як легкі(черв"як) виключно для фрезерування.
     

Поділитися цією сторінкою