Своїми руками Дитяча кімната "під ключ", зроблено з любов'ю!

Тема у розділі 'Ремонт квартир, отделка помещений', створена користувачем -Архитектор-, 15 бер 2016.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 22 тра 2016.
  1. Так

    83,3%
  2. Ні

    16,7%
  1. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    трохи думок про стиль: дав почитати товаришу тему - він каже, що дуже нудно пишу і "навіщо розписувати так детально?". мені як автору важко оцінити чи нудно, але стосовно "детально" мій резон такий, що "якби я прочитав цю тему - мені було б легше крутити меблі і обирати матеріали"
    як і писав у першому повідомленні: ближче до кінця робіт напишу весь список що було використано, скільки коштувало ітд.
    про матеріали: був у магазині мебельної фурнітури, це капець, я більшості штуковин навіть не знаю навіщо вони необхідні... хоча й в інтернеті дивлюся ітд ітп, купив всякого на 300грн.
    трохи думок про конфірмати і сверло під них: у магазині Даск-центр воно коштує 50+грн. я купував у інтертулсі за 23грн. (в той же вечер зламав сверло papa) і докупив 4мм сверло за 5грн. (по металу, по дереву коротких не було). не знаю чи те з даск-центра крутіше, але моє дешевше сверлить нормально, не ковзає (шилом мітку можна не мітити), єдиний мінус, що не знімає остаточну зенківку (під шляпку) хоча повинно, я її докручую сверлом на 10мм (руками)
    ще читав, що сверлять двома сверлами (не конфірматним), 23грн. того не варті - рекомендую купити конфірматне.
    4мм vs 5мм - я купив на 4мм. шурупокрут держав не перший раз в руках - із 50+ дірок схибив лише двічі на початку (тьфу-тьфу) зате конфірмат вкручується дебело.
    колись був у шоці від фрази на мебельному форумі: "сверло на 5мм дає можливість киянкою підправити 2-3мм неточності присадки..." - ніфіга собі :mad: меблярі, воно ж розвалюватиметься раніше відведеного терміну. тому вирішив крутити потихеньку, точно і 4мм. сідає дуже плотно. приспособа у вигляді бузкоштовного кутника із лдсп і двох автоматичних струбцин дає свої результати: перевірка по діагоналям - сходяться без підгонки +/- 1 або 2мм!!!
    чесслово - лдсп кручу перший раз у житті :mltk:
     
    Володимир П подобається це.
  2. Андрей Леонтьев

    Андрей Леонтьев Майстер

    Повідомлення:
    78
    Симпатії:
    63
    Адреса:
    Хмельницкий
    А как вы все расчитали?Кто подсказал?или на глаз.Я знаю что если на один предмет мебели одинакового размера дсп 18 и 16 мм то детали будут разные.Я когда делал первый раз мебель из дсп то даже не знал как кромка клеитса. и чем.Сами чертеж делали и крой или помогли?
     
  3. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    розрахунок робив сам. програма про100 здатна зробити картинку, показати де "не стикується" ітд, але завжди під рукою аркуш паперу, олівець і калькулятор.
    ідеологію розмірів і стикування поверхонь дивився в магазинах і вдома на готових шафах/тумбах (в інтернеті маса сайтів і відео).

    мій алгоритм розрахунку простих шаф/тумб:
    каркас:

    1. визначаюся із висотою шафи/тумби (в мене була привязка шафи до висоти дверей, а тумби до висоти підвіконня)
    2. визначаюся із глибиною (знову ж таки була привязка - в цьому перевага індивідуальних меблів - жоден сантиметр не "пропадає зря"). уточнення по шафі: ~50см (ширина тремпеля) + 5см =55см (550мм). враховую 3мм двп і 16мм дверки (якщо накладні) і можливу нерівність стіни.
    3. визначаюся із шириною (в моєму випадку це була довжина кімнати, мінус ширина кроваті, що залишилося поділив між шафою і тумбою). знову ж таки бажано залишати 1-2см припуску і враховувати кривизну стін.
    4. по розмірам висоти і глибини розраховую бокові стінки.
    5. потім дно (глибина такаж, а ширина = ширина шафи/тумби мінус 32 (16+16) мм, кріплення розраховував на відстані 50мм від низу) і верхні планк
    наповнення:
    6. видвижні ящики - від ширини каркасу віднімаємо 32мм (бокові стинки), потім ще 26мм (товщина направляючих) - отримуємо ширину ящика. по довжини ящик радять робити на 1-2см коротше внутрішнього простору шафи. дно можна із двп, а можна і з лдсп (якщо буде щось важке).
    7. полиці, внутрішні вертикальні стінки - все розраховується на калькуляторі у вищевказаному алгоритмі.
    дверки:
    8. на кожну дверку я даю "запас" по 2мм по периметру: по 1мм з усіх сторін на пвх-кромку і між дверками зостається ще по 2мм (враховуючи, що пвх кромка 0,8мм, то між дверками 2,4мм).
    наприклад: ширина шафи 700мм, дві дверки по 350мм - 4мм = 346мм
    інше:
    9. двп розраховував на 2мм менше із кожної сторони, тобто загалом на 4мм менше по довжині і ширині.
    10. нижню планку розраховував 50мм
    11. верхні планки для з'єднання боковин робив по 100мм (хоча читав і дивився відео - там по 70мм)
    12. кромкування (пвх, не меламінове) замовляв всіх лицьових граней і дверки по периметру.

    в минулому році розрахував для дсп 18мм, але ця дсп дорожча. у цьому році руки дойшли до реалізації планів - порахував кошти і вирішив робити 16мм.
    боявся помилитися, тому розрахував заново (а не підганяв попереднє креслення, шляхом віднімання 2мм)
    карту розкрою (безоплатно) і порізку, звичайно, замовляв. порізка і кромкування важлива складова.
    в мене досвіду небагато, але бачив ТАКУ порізку і кромку... ну його. знайомі порадили фірму - там нормальні ціни на дсп, порізку і кромкування, терміни ітд. попередньо "гуглив" і телефонував у різні контори - потім сидів на калькуляторі рахував де і скільки виходить.
     
  4. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Бачите, що означає не слухати підказки які Вам дають. Прислуховуйтесь до порад.
     
  5. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    прислухаюсь)) давайте поради))
    роботи призупинилися з незалежних від мене причин, приходжу дуже пізно, відкрию кімнату, подивлюся... і закрию...
    на вихідних буду робити далі.
     
  6. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    міні майстер-клас відкоси у дитячій кімнаті своїми руками, дешево і з шиком

    кошторис: 170грн.: 2,2м.кв. плитки х 54грн./м.кв. = 120грн., клей для плитки на 30грн., затирка+колер на 20грн.
    якщо цікаво, запрошую до прочитання.
    знайшов на компі фоти відкосів (зроблено також своїми руками).
    п.с. шпалери обиралися і купувалися на 99% за таким принципом як і плитка. на розпродажу (на базарі "передивляюся" розпродажні ящики залишків), ціна 50грн./рулон. фірма rasch, флізелінові (звичайна ціна від 250грн./рулон). так вийшло, що кольори підійшли :)
    пролог: сподобалося мені класти потроху плитку. це бажання підігрівалося з однієї сторони зробити щось красиве і практичне, а з іншої надибаним складом-магазини залишків всілякої крутої іспанської (і не дуже) плитки.
    про плитку (вибір): вибираю ту, що сподобалася (в умі прикидую де покладу, але беру тупо ту, що подобається). буває по різному: іноді зовсім нічого толкового, а іноді неможливо відірватися і 2-3кв.м. нагребу, такий собі плитковий секонд-хенд :). причину читайте нижче.
    про знижки: відслідковую знижки і розпродажі в магазинах . основний мій постачальник - склад магазина Практик, часто там купа залишків по 54грн./м.кв. (втч декори по цій ціні). якщо вибір є - орієнтуюся на зовнішній вигляд, а в другу чергу на якість/виробника. (гадаю, є резон викласти тему своїх доробок із такої плитки, є і під мармур і по різному декорована, і усілякий італійський стиль і з напиленням ітд.) в магазинах така зазвичай від 300грн./м.кв. одна штука 45х45см була з цінником 480грн./шт.!!! там квіти всілякі і золотисті крапочки... краса, як-то кажуть "уміють же ж робити".
    про застосування: я не плиточник і не ремонтник, життя змушує, та й поклик душі є.
    ну купив я плитку, і що? вона ж "в різнобій" і залишки від 1шт. і в основному не більше 1м.кв.
    перше що спало на думку - поробити відкоси - там площі малі.
    ще зробив відкоси двох арок. і обклав вхідні двері по периметру.
    про матеріали: по клею все зрозуміло - зараз є всілякі. по затиркам - я беру світлу (сіру, білу) затирку церезіт і трохи колерую колорексом. досвід показав (свій, тепер не втрачу :)), що між плиткою і дверною/віконною рамою потрібно або силіконити (якщо дешево) або є затирки епоксидні. бо СЕ33 потріскалася, СЕ40 не купував ще, хоча пишуть - еластична.
    про ідею: вибір декора довільний, як захочеться і які плитки є в наявності - з того й виходив. конкретно в нижченаведених фото: так вийшло, що було куплено дві фіолетові плитки (бо "іспанія" ще й колір декоруванням серебристою сіткою сподобалися") і лежали без діла, десь через місяць у залишках знайшов іще одну таку ж плитку (!!!вона мене чекала :)). пізніше докупив білу (видно на фото) плитку з зеркальним декором і під медові соти.

    якщо по тексту бородатого анекдоти "...далі слайди, будь ласка"

    2016-03-21_08-44-07_75.jpg 2016-03-21_08-46-18_835.jpg 2016-03-21_08-46-38_977.jpg 2016-03-21_08-48-26_657.jpg 2016-03-16_08-27-30_921.jpg 2016-03-16_08-25-46_562.jpg
     
    Останнє редагування: 24 бер 2016
    anatoliy22s та nestorchernihiv подобається це.
  7. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
  8. -Архитектор-

    -Архитектор- Майстер

    Повідомлення:
    163
    Симпатії:
    72
    у вітальні або по черзі))) нас у сім'ї було троє на один стіл, атестати з відзнаками. головне бажання.
     
  9. ЧД_

    ЧД_ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.133
    Симпатії:
    5.166
    Адреса:
    Lwow UA
    @-Архитектор-, по черзі в нас не виходе. Одна дитина робе уроки на кухні.
     
  10. bodik69

    bodik69 Підмайстер

    Повідомлення:
    45
    Симпатії:
    17
    Адреса:
    Львів
    Берете кусок ДВП розміром так 50на 120 мм і робите собі чудовий шаблон для ручок
     
    -Архитектор- подобається це.

Поділитися цією сторінкою