Твердотопливный котел ХОРС 20 кВт нижнего горения

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Sharp, 23 лют 2016.

  1. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    :-D вот поехали не поленились и сварочных швах понимаете что хорошо сварен понимаете ,а вот не в значай и толщину стенок нам всем указали хотя Вы сами не уверены в нормальной толщине , но Вас заверили что этого хватит а как по мне то мало внутряк 12, наружку желал бы из 10 -ки как Вы считаете не много ?,а то я что-то сомневаюсь:mathematic:
     
    Шурик Сказка та Vorfolomey подобається це.
  2. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    Як до "Бригадира", то треба було б мабуть прислухатись)) я так дивлюсь, що бригадири всі такі остряки, а по темі толкового ще нічого не написали. Я Вам більше скажу, якщо мені котел сподобається, то я можливо навіть комусь його пораджу (як би це страшно не звучало, бо десь там на задньому плані криється реклама:)), але якщо не сподобається - так про це теж напишу, щоб можливо когось вберегти від покупки... І ще дуже хочеться відповісти на Ваші "зауваження". По-перше, звичайно, не полінився і поїхав, бо 1 - інформації в інтернеті небагато, а 2 -... тисяч грн на дорозі не валяються (ціну спеціально не вказую, щоб не брати гріх на душу і "не в значай" не видати ще й рекламку ціниpapa). Що стосується швів, так вже сталось з моюїм життям, що під час навчання на одному з інженерних факультетів університету, хтось (мабуть якийсь міністр) "впаяв" нам лекції і практичні роботи, на яких вивчали технології зварювання, а ще, якщо ви плануєте покупку котла, то більш за все одним видом пошук не закінчується, і порівнявши кілька варіантів можна зробити висновок і про шви (навіть не закінчуючи вишу). Ну й про товщину - сумніви виникали із-за того, що деякі виробники пропонують товщину топки і 5мм і 7 мм і т.д. і виникає відчуття, що 4 може бути замало, але (знову ж таки як запевнили, а мені хочеться в це вірити) цього цілком досить, тим більше, що топитиму дровами:nozhovka::vo: Ніби все))dance
     
  3. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    Я думаю він Вам обовїязково сподобається і не тільки Вам а всьому світу :poklon: у у швидкому майбутьому після того я Ви його придбаете знімете відео роботи і викладете на цій сторінці і поясните в чому його найцінніші характеристики крім як товтсої бляхи і на Ваше око гарних швів :).Бажаю приємної покупки :Hi:
     
  4. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    Дякую! На рахунок швидкого майбутнього не впевнений, так як роботи по монтажу проводотимуться тільки літом. Але по результатах можу відписатись. Зараз серйозно, думаєте 4 мм не достатньо якщо топити тільки дровами?
     
  5. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    Там 4мм немає Вам прибрихали :-D

    А якщо Вам на фірмі куди Ви їздили брешуть покупцю с первох хвилини то думаю і все остальне виявиться брехнею після купівлі :-D Це моя думка
     
    Останнє редагування модератором: 3 бер 2016
  6. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
     
  7. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    нема за що дякувати ,от дівчина мені сподобалась на заставці а самовар ні :-D
     
  8. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    :-D та така нічого, мабуть теж добре гріє)) перечитав оголошення по якому купував, так вказано, що топка 4 мм, а рубашка 3мм.. надіюсь, що так воно і є, але спокійного сну вже на сьогодні не чекаю)):kofe:
     
  9. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @Андрей D, це котел типу Енергія ТТ ? Розрахований на вугіля, чи я щось путаю?
     
  10. Андрей D

    Андрей D Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    1
    так, в принципі щось схоже на енергію, тільки тут загрузочне вікно збоку і гарячі гази піднімаються по всьому периметру й виходять у верхній точці котла. У відео (в коментарях вище) вказано, що можна й під вугілля, я не цікавився, бо розраховую на дрова. Може їх під вугілля товщими роблять, треба уточнять. 244837332_6_644x461_tverdotoplivnyy-kotel-dlitelnogo-goreniya-hors-20-35-kvt-_rev003.jpg
     

Поділитися цією сторінкою