Верстатик фрезерний НГФ-110-Ш4

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Саша., 17 січ 2016.

  1. aluma

    aluma Бригадир

    Повідомлення:
    553
    Симпатії:
    228
    Гы-ы, аналогично! :) (https://krainamaystriv.com/threads/22721/#post-484830)
    Банка с топленым жиром от котлет более года стоит, не портится.
    Вещь универсальная, последнее моё ей применение-смазка при запрессовке мет. втулки в сайлентблок.
     
  2. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Питання оснащення фрезера цанговим патроном із набором занг є доволі коштовним. Ось, наприклад такій набірчик:

    tsangovyj patron er32 mk4 (mt4) s komplektom tsang 3-20 mm (er32), 18 tsang v komplekte.jpg

    ...коштує більше 4 тис. гривень. Але внутрішній конус шпіндєля в мене зазнав розточування. Тому ніжка цангового патрона може мати зазор в моєму шпінделеві. Тобто, купивши можна пожалкувати.
    По-друге - цанговий партон віддаляє фрезу від шпінделя. Це краде цінний простір і трохі зменьшує жорсткість.
    А я же не є крутим професіоналом. І нащо мені ці проблеми? Тому моя думка розвивалася в напрямі цанг, що встромляються в шпіндель безпосередньо - затискаючи фрезу при затягуванні цангі штрєвелем.
    Як мудро замітив колега aluma - все вже вкрадено до нас!

    Випадково я натрапив на відео, що повністю відповідало моїм думкам:





    Піду і я цим шляхом.
     
    Лівша подобається це.
  3. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Наточив на токарному цангі.
    IMG_3207.JPG IMG_3208.JPG
    Виготовив необхідне оснащення і наважився прорізати пелюсткі на цангах. Фрезу вибрав тоненьку - 0,4 мм. Мав сумніви, чи витримає така тоненька фреза. Але вона витримала.

    IMG_3213.JPG IMG_3210.JPG

    Починаю врізатися на найменьших обертах, а потім збільшую до 500 об/хв, додаю ЗОР, щоби фреза не перегрівалася. 3 хвилини йде на одну прорізь. Всього 6 прорізів на кожну цангу. Тобто за 20 хв., цанга отримує 6 прорізів.

     
    Odissey, Лівша та Блаж подобається це.
  4. turner

    turner Прораб

    Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Україна Миколаїв
    Може бути деформація плюсток
    Відпишись про результат
     
  5. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Комплєкт цанг зробився:

    IMG_3216.JPG IMG_3218.JPG IMG_3219.JPG IMG_3228.JPG

    Спробував як воно працює:

    IMG_3221.JPG

    Фрезерує! Замір биття:



    7 соток. Воно і зрозуміло, бо цангі не шліфовані - з під різця, так би мовити.
    Але працювати можна. Биття дає легку віддачу в штурвал подачі при фрезеруванні.
    Головною метою, чому я вирішив робити цангі сам - було зберегти відстані до стола:

    IMG_3226.JPG IMG_3227.JPG

    Запас для розміщення деталей під фрезою більш-менш є достатнім. Як буде замало, то вже буду робити стакан под"єму столу збірним:

    308528302_6_1000x700_stakan-reguliruemyy-podema-konsoli-stola-ngf-_rev004.jpg
     
    aluma та woxhol подобається це.
  6. turner

    turner Прораб

    Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Україна Миколаїв
    Справа не в "з під різця"
    Метал має внутрішню напругу
    При розрізанні пелюстки деформувались
     
  7. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    А ще можливо десь заусінь си лишила в середині отвору.
    Але то нічого, я задоволений і таким результатом.
     
  8. turner

    turner Прораб

    Повідомлення:
    424
    Симпатії:
    280
    Адреса:
    Україна Миколаїв
    Другі цанги спробуй "на биття"
    Поміть маркером шпіндель
    Можливо, в битті і він участь приймає(3 сотки на 4 сторінці:-D)
    Тоді треба розводити биття шпінделя і цанги в різні сторони, щоб вони компенсували недостачі одне одного
    Спробуй притерти шпіндель алмазною пастою
    Це прибере недостачі розточування
     
    Останнє редагування: 21 тра 2016
  9. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Так, я також міркував про це. З часом можна буде знайти і позначити місця відхилень шпіндєля і цанг. Позначивши, можна буде скомпенсувати їх взаємним виключенням.
     
    turner подобається це.
  10. Саша.

    Саша. Інженер

    Повідомлення:
    728
    Симпатії:
    1.450
    Адреса:
    Чернівці
    Нещодавно довелося стикнутися з виготовленням нескладних автозапчастин. Штовхач педалі сцеплення мінібуса. Деталька пластикова, складається з двох частин. Ціна б/к від 225 гр. Нова фірмова - 1400 гр.
    102090158_w640_h640_77_01_208_109_2.jpg Пружина педали сцепления (регулятор положения) Opel Vivaro 7701208109.jpg IMG_3237.JPG IMG_3239.JPG
    На розборках могли запросити і 500 і 600 гр. Тому шукати по розборках не мав ні бажання ні часу . Токарно - фрезерні роботи і вуаля:

    IMG_3234.JPG IMG_3232.JPG
    Зроблено зі сталі 3. Міцніший матеріал дозволив вдосконалити конструкцію штовхача. Мабуть так народжуються альтернативні виробництва автозапчастин. Але я не від того. Виробляти автозапчастини не маю бажання.
    Цангі КМ2 активно використовуються, дуже зручно з ними:

    IMG_3241.JPG IMG_3242.JPG IMG_3244.JPG IMG_3245.JPG

    Лещата покі такі, від кітайської свердлилкі. Але тримають. Треба трохі міцніше затягувати гвинт.

    Фрезер, хоча і шкільний, але я задоволений. На даний час з усіма моїми потребами він порається.
     
    Останнє редагування: 30 тра 2016
    turner, Andrii_M та aluma подобається це.

Поділитися цією сторінкою