ЧПУ верстат зробимо разом!

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем Тарасюк, 9 січ 2016.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Головне, щоб червоні поверхні були якомога пласкішими. Ортогональність поверхонь виставлятиметься у шпаринах, залитих синім. Мабуть, це буде чотири болта, якими виставляється жорстко рівно, потім заливається, а там, можна мабуть буде болти видалити, і ще залити отвори від болтів.
    Фрезер01.jpg
    ЛДСП. А для цих "базових" поверхонь можна на дсп лист скла покласти. Щоб було гладенько, і легше було перевіряти площину фарбою.
     
  2. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Щось нове. Цікаво буде подивитись на робочий верстат.
    Від пустот в композиті при заливанні будете позбуватись вібростолом чи вакумом?
     
  3. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Шліфмашинкою трусити.
     
  4. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    А що за композит вирішили використати? Литий мрамор, чи щось з використанням епоксидки і скловолокна, чи полімербетон...?
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    це те саме.
    Епоксидку (не хочу стіролом дихати з дешевшої смоли), гранітними/базальтовими камінцями (не хочу мармур - він легкий, крихкий, воду бере - довго сушити треба), гранітна/базальтова крихта/кварцевий пісок, бронзова/алюмінієва/графітна/мармурова/кварцева пудра. Кожну фракцію буду обирати щось одне, в залежності від ціни/наявності десь біля дому.
    --- добавлено: 26 бер 2017 у 22:39 ---
    Армування - склопластикова арматура Ф4..6мм. Закладні під отвори - палички з дерева.
     
    Останнє редагування модератором: 3 кві 2017
  6. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Якщо не маєте досвіду приготування таких сумішей, то набєте собі багато шишок.
    --- добавлено: 26 бер 2017 у 22:49 ---
    Може краще на токарному зробити шайби з товщиною рівною товщині майбутніх плит. Вам потрібно задати одинакову відстань в опалубці, щоб отримати відлитий лист одинакової товщини по всій площині. Шайби зроблені токаркою допоможуть.
     
    Останнє редагування модератором: 3 кві 2017
  7. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Якщо ще трошки затягнути з виготовленням, то є шанс зупинитися на монументально-стаціонарному варіанті.:-D
    Ця тема змусила мене продовжити роботу над віссю-Z. Друзі підігнали кований ал. диск діаметром 350мм і товщиною 30мм.
     
  8. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Бетону?
    А шо це Ви такий добрєнькій? Вам здається то складним?
    Люди оно роками будують. Нормально. Кожну залізячку чекати з Китаю по півтори місяця, можна не поспішати.
    Я ж писав
    А однакові відстані ще десь не обов'язкові.
     
  9. Vladimir1966

    Vladimir1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.110
    Симпатії:
    710
    Адреса:
    с. Нові Петрівці
    Із енну кількість років назад курсу по бетонуванню пригадую цікаву величину.
    Для основи під станки викопистовувався мідно-бетонний розчин.
    Там кінцева густина знаходилась в районі або 4.15 або 4.7 кг/м3
    Хоча на власні очі нічого більшого як 2.5 кг/м3 не бачив
     
  10. LVV

    LVV Прораб

    Повідомлення:
    431
    Симпатії:
    425
    Адреса:
    Закарпатська обл., Свалявський р-н
    Полімербетону.
    Я на вашу думку завжди злий?
    Так, вважаю складним.
    На точність композитних плит, які ви хочете лити, буде впливати точність опалубки, тобто перш за все точність матриці і пуансона якими виготовлялась ЛДСП. Також зєднання ЛДСП в необхідну вам опалубку це точність 1мм і гірше.
    Ось те що ви хотіли побачити. Труба і профіль довжиною 1м і крутний момент посередині. Як бачите чогось особливого немає. Найбільше на точність буде впливати саме точність виготовлення труби чи профіля, а їхні прогиби під навантаженнями є незначні.
    tube_stress.jpg Al_displacement.jpg Al_stress.jpg tube_displacement.jpg
     

Поділитися цією сторінкою