Своїми руками Твердопаливний котел та теплоакумулятор

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем saleks, 21 гру 2015.

  1. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Це все є в планах датчик уже замовив.
    --- добавлено: 14 січ 2016 у 12:49 ---
    Екранчик не глюкає, а часи зависають. Все через блок реле. Потрібно добре відфільтрувати живлення, тут про це трошки є http://flprog.ru/forum/19-76-1. А взагалі то думаю замінити реле семісторами.
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2016
  2. Злий ельф

    Злий ельф Підмайстер

    Повідомлення:
    55
    Симпатії:
    10
    Феритові кільця спробуйте на шнур живлення насоса.
    --- добавлено: 14 січ 2016 у 13:26 ---
    Питання до автора теми: при відключення одного з датчиків інший не займає його місце. Як реалізовано прописування ром?
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2016
  3. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    У кожного дачтика є унікальний MAK адрес який прописуєтся в програмі.
     
    Останнє редагування модератором: 22 січ 2016
  4. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Попрацював трошки над програмою, зробив автоматичну зміну температури в приміщенні в залежності від часу(день, ніч). Але через блок челе раз в декілька днів зависають часи, тому заказав блок твердотільних реле http://ru.aliexpress.com/item/5V-8-...44.html?spm=2114.14010208.99999999.267.jm31HJ
    Зараз розробляю блок "Меню" щоб можна було змінювати параметри через енкондер прямо з лицьової панелі.
     
  5. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Сьогодні приїхав сервопривід та два датчики тиску (на фото). Монтувати це все буду коли видужаю. Планую один датчик внизу поставити інший на верху димової труби і від різниці показників змінювати кут нахилу заслонки на виході котла, може я в чомусь помиляюсь то будь-ласка поправте мене, а то я ще тільки вчусь.
    IMG_20160121_170653.jpg IMG_20160121_170547.jpg
    Опишу ще одну історію, хоча вона не зовсім по темі, але в нас дуже актуальна.
    З кінця літа мені почали приходити квитанції з газового господарства з завищиними показниками лічильника приблизно на 700 куб та боргом 1200 грн, хоча кожен місяць контролер знімає фактичні показники. Декілька разів я їздив в газкантору з вимогою перерахунку квитанцій, також написав письмову заяву, але все без толку. Газом я практично не користуюсь і останній платіж в мене був в квітні. На кінець грудня вже прислали борг 1700 грн і вже 4 повідомлення про відключення газу. 12 січня я зареєструвався на сайті 104.ua та написав повідомлення де описав ситуацію. 19 січня мені відповіли на сайті що мої показники передадуть для перерахунку. Вчора вранці зателефонували з газового господарства і виявили бажання в екстенному порядку зустрітися зі мною вдома щоб переконатись в наявності альтернативного опалення, бо треба було терміново відзвітуватись на столицю. Я не був проти, все показав, продемонстрував що з крана біжить гаряча вода, а колонка в цей час не працює і батареї гарячі хоча вже на клавіші вмикання газового котла шар пилу. Склали акт і поїхали, а сьогодні зателефонували і повідомили що зробили перерахунок і виявилось до в мене переплата на вчорашні показники 456,06 грн.
     
    NikIN, Володимир П, Petko та 6 іншим подобається це.
  6. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    @saleks, Я не розумію деяких речей що Ви пишете ( наперед прошу вибачення!). Поясніть будь ласка чим сервопривід кращий від звичайного РТ?
     
  7. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    РТ стоять зазвичай на подачі повітря, а сервопривод буде керувати заслонкою на виході котла.
     
  8. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Я в своєму котлі заслонки не робив, просто не розумію її суті.
     
  9. saleks

    saleks Майстер

    Повідомлення:
    85
    Симпатії:
    80
    Заслонку я так розумію застосовують для "грубого" регулювання тяги. У мене є два знайомі з ідентичними котлами Корді. Тільки один з механічним регулятором, а інший з електронним. Перший прикриває заслонку в вітер та морозну погоду щоб дрова довше горіли і на повну відкриває коли підкидає дрова щоб дим в приміщення не йшов, а інший відкрив на повну і понадіявся на електроніку і от коли на вулиці дув сильний вітер котел вийшов на певну температуру, вентилятор вимкнувся, а клапан не закрився так як підтримувався великим потоком повітря який тянув вітер і котел закипів, добре що були всі вдома, а то могло б біди накоїти.
     
    volusik подобається це.
  10. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Я так і думав заслонка на димоході просто дублює заслонку подачі повітря. У Вас на котлі класичний блін, на скільки я пам'ятаю, в мене з ним диміло як паровоз, а як уВас?
     

Поділитися цією сторінкою