Котел Atmos АC 35 S

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Назар хостич 26, 11 лис 2015.

  1. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Иван если не трудно можете в деталях про хочу заказчика,так сказать по позициям,не супер-пупер а так добротно но в среднем без камней Сваровски,хочу понять на сколько я себе денег сэкономил,еслибы например Вас пригласил и Вы подогнали все комплектующие,как раз и товарищу будет понятно на какое лавэ попадет,а то розведут его я думаю если не будет вникать,ведь в этом деле нюансов масса.С ув.
     
  2. Назар хостич 26

    Назар хостич 26 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    0
    це я знаю .... за,,хочу,, і більше ...:)
    --- добавлено: 11 лис 2015 у 19:12 ---
    --- добавлено: 11 лис 2015 у 19:19 ---
    хочу котел ,твердопаливний не обовязково піролізний , один нюанс він повинен у глибину бути до 1 метра , далі ТА на 1000 літрів і овязати правельно котел .... щоб тепло йшло на батереї ...а надлишок тепла в ТА ХАТА 150 квадратів , цегляна , кладка у півтори цегли , хата відкрита до вітрів .... утепляти ...скоро не буду ...
     
    Останнє редагування модератором: 19 лис 2015
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @silverneo, тут залежить перш за все від матеріалу,яким робити систему.якщо система сxованого монтажу(все монолітиться)роблю лиш натяжною гільзою,якщо заказчик не xоче,під його відповідальність.(тобто монтується система,опресовується,здається)подальша відповідальність лягає на заказчика.от робив я котельню у Львові,звонить зак.каже тече вода по фасаді.(робив систему не я,я лиш котельню)не лишу ж зака.в біді.іду,роздовбуєм,труба лопнула по всій довжині.від коліна до коліна.і ніби труба вавіновська,а ось таке трапилося.не довіряю я поліпропілену.але якщо розводка відкрита,то без проблем.я лиш пропоную заказчику якою я рекомендую трубою робити,але ж він і сам може купити трубу,нею змонтуєм,але ж і відповідальність за іі якість буде нести він(заказчик).по розцінкаx-з києвом я легко конкурую,а от на заx.украіні один з найдорожчиx.
     
  4. Назар хостич 26

    Назар хостич 26 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    0
    --- добавлено: 11 лис 2015 у 19:26 ---
    розводку хочу ... металопластиком ( ВРОДІ Кісон) які батареї ставити чи металеві чи алюмінієві без поняття і за діаметер труб розводки також не знаю ..... розвотка проста ні в стіни ні в підлогу не пхатиму .... а пацан простий ... мені щоб тепло було , хата 2 поверхи у підвалі котел 1 поверх 5 кімнат і другий 5 , найбільша кімната 24 кв найменша 7 кв перший поверх до потолка 2,80 другий мансардний 2,5
     
    Останнє редагування модератором: 19 лис 2015
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    в такому випадку вже краще поліпропілен.а ванна кімната таки під натяжну гільзу піде.чи також труби зовні?))
     
    Останнє редагування модератором: 19 лис 2015
  6. Назар хостич 26

    Назар хостич 26 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    0
    --- добавлено: 11 лис 2015 у 19:34 ---
    поліпропелен ... ..це пластикові труби без армування у середині .... ще чув коли ху майстер паяє .... на спайці труби у діаметрі зменшуються ..... а за ванну ще не думав ...чи ховатиму в стіни .... це аж так важливо .... і ще одне скільки коштуватиме таке задоволення хоч приблизно ...матеріал + робота .... бо за котельню приблизно знаю....
     
    Останнє редагування модератором: 19 лис 2015
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    коли руки із ж.... можна взагалі запаяти проxід.в металопластика ще більше завужування на скруткаx чи опресовці.ціни на форумі не прийнято обговорювати.для цього є особисті повідомлення.;-)
     
  8. Назар хостич 26

    Назар хостич 26 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    0
    --- добавлено: 11 лис 2015 у 19:42 ---
    що сидиш і ржеш ...з неука .... ну що зроблю ...я перший раз в життю хату побудував ...мені ще вчитись .... :)
    --- добавлено: 11 лис 2015 у 19:43 ---
    --- добавлено: 11 лис 2015 у 19:44 ---
    ДЕ ТУТ ТАКЕ Є .... даю тобі поки пошту свою [email protected] ...потім телефон дам ...
     
    Останнє редагування модератором: 19 лис 2015
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    да не ржу.всі ми колись вчилися.написав на почту.
     
  10. Назар хостич 26

    Назар хостич 26 Підмайстер

    Повідомлення:
    32
    Симпатії:
    0
     

Поділитися цією сторінкою