Совместное подключение газового котла, ТТК и ТА

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем bobvas, 8 лис 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @rondlyk, я переймаюся своєю репутацією,і маю попередити замовника про можливі наслідки.як правило,при виниканні проблем,шукають винниx.
     
  2. rondlyk

    rondlyk Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.435
    Симпатії:
    1.237
    Адреса:
    Тримісто
    Так вам про це і говорять. Є проект то робимо по проекту, а як не має то звиняйте. При виникненні проблем з плафонами, фарбою, ящиком з піском та ін. питання явно не до вас. Проект коштує не маленькі гроші, замовник платити не хоче, отже до вас ніяких питань. А "попередити замовника" звичайно що треба, але тільки попередити, бо деякі говорять ну ти мені напиши, намалюй та розкажи як то має бути по нормам і т.ін. і будемо шось думати. Це ніби ти мені зроби безкоштовно "тіпа проект" і якщо щось то всі питання до тебе, а проектанту я платити не буду бо то дорого.
     
  3. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Там де ніхто не хоче гроші платити з власного карману.
     
  4. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    @Uh0, не підкажете перевірені насоси(якщо маєте досвід)з великим розxодом і невеликим напором?на моі 80квт xоче 3,5.куб.год.між котлом і ТА.
     
  5. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Не підкажу, бо я за якість не відповідаю. Є моделі здвоєні в одному корпусі вони мають збільшену витрату по відношенню то такого ж типорозміру насоса і одинаковий з ним напір.
     

    Вкладення:

    • Star-RSD.jpg
      Star-RSD.jpg
      Розмір файлу:
      77,6 КБ
      Переглядів:
      9
    Іван 55555 подобається це.

Поділитися цією сторінкою