Акумуляційний бак

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем параска, 27 сер 2015.

  1. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Зараз конденсату нема.Моло того,навіть за сутки тем-ра тікае з 65 град. до 60-59.Точно замірити не удавалося,так як це бойлер і води гарячої треба постійно.І забирають а заливаеться холодна.Та навіть з таким розкладом можу впевнено сказати що таке утеплення можна робити.Собі ТА тоже так утеплю.Так,звичайно,краще ППУ,але різниця в ціні величезна.Як я прикидував то утеплити ППУ коштувало би десь 200 у.е.,а приїзд.
    Якщо буде щось інтересувати-запитуйте.Оцинковку краще приміряти ще до того як запінювати між рейками з пінополістиролу,зразу можна отвори намітити і вирізати.Запитуйте.
     
    vintik1976 та Витэк подобається це.
  2. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    Думаю, що в теплий період року коли ТА не працює, при перепадах температури повітря вода в ТА значно більш інертна, і тоді коли вода буде холодніша за повітря поверхня буде покриватись росою.

    В зв'язку з цим є питання, як робити краще. Робити утеплення максимально герметичним, чи таким в якому волога могла б висихати.
     
  3. meroro

    meroro Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.735
    Симпатії:
    6.852
    Адреса:
    Івано-Франківська обл,Долинський р-н
    Думаю що ні.Поверхня ТА повністю закрита піною.Якщо би роса могла бути то лише на оцинковці з наружнього боку.І тому,на мою думку робити максимально герметичним.
    --- добавлено: 8 січ 2016 у 17:46 ---
    Та і як там роса появится в піні?!
     
    Останнє редагування модератором: 16 січ 2016
    Витэк подобається це.
  4. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
  5. Anjey217

    Anjey217 Бригадир

    Повідомлення:
    505
    Симпатії:
    154
    Адреса:
    Чернівці
    @balder, якщо стінки товсті і не гнила.
     
  6. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    если припустить что вес бочки 67кг при толщине стенок в 1.5мм и габаритами теми что указаны то с Житомирской обл например в Киев за 140 км транспортной компанией новая почта ,а они её заколотят в обрешетку, то выйдет доставка почти :mathematic:800грн + почистить её + краска с виду она стрёмная +наружку нужно идеально подготовить под утепление чтоб там под ним(утеплителем) метал не отдал концы от ржавчины которая уже давно сидит на этой бочке, думается мне приятней самому изготовить то что надо а не забить СО ржавчиной .
     
  7. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    Звідки така точність? Зустрічав таку саму (принаймні дуже схожу) то вона важить приблязно 220кг, значить товщина стінки біля 4 мм. А та що на попередньому фото невідомо, там мужик напевно "не свій мопед" продає.
    Та й в підвал її мені геморно буде запхати. Ну її. З трьох листів тройки прямокутний ТА на 1,5 куба виходить. Мабуть буде отак
    [​IMG]
     
  8. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    есть калькуляторы , тем более вес при перевозке такого габарита роли не играют , там считают
    по объёмному весу , если он превышает фактический то будут считать по объемному , так что хоть 4мм хоть 1.5мм на той бочке всё равно будет цена одна и таже. Правильно Вы и сказали -Ну її
     
  9. balder

    balder Інженер

    Повідомлення:
    355
    Симпатії:
    891
    Адреса:
    Володимир
    :) я знаю, як рахують служби доставки.
    Я про вагу. 1,5мм для "савєцкої" двометрової бочки трохи не той-во))
     
  10. onyx_75

    onyx_75 Інженер

    Повідомлення:
    694
    Симпатії:
    572
    не зрозумів що Ви не той? Ви не знаєте як порахувати вагу якщо знаєте наружній діаметр , внутрінній діаметр і довжину бочки? є такий калькулятор я ним час від часу користуюсь
     

    Вкладення:

    • calc.rar
      Розмір файлу:
      722,2 КБ
      Переглядів:
      26

Поділитися цією сторінкою