Як недорого відпочити закордоном!

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем PoncHiK, 29 жов 2015.

  1. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Температурний режим ,можливість булькатись в воді для діток ,ціна на фрукти .
    Висловлю особисто свою думку, вважаю найкращий відпочинок ,це подорож на своему авто ,з можливістю пересуватись з одного місця в інше . З"являється можливість побачити найкращі місця країни ,ти не прив"язанний до одного місця ,та в змозі найти житло на місці ,дешевше ніж пропонують .
     
    leshiy_40 подобається це.
  2. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @figarey,
    ЗГІДНИЙ.
    Власне, я відмандрував пів України.(про округу вже мовчу)
    На бусоводовсьькому форумі, навіть, тема є.
     
  3. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    нафіг ця загряниця? Мені би тут трохи вільного часу - ніяка загряниця не зрівняється з Україною!
    Тут я всюди вдома!
    Уявіть собі дім величиною з країну - і це все моя Україна!
     
    andrij64 подобається це.
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    І я...(у мене такі хати, залежно від ситуації);-) IMGA0353.JPG


    DSC01993.JPG
     
    Руслан_77_, PoncHiK, Karmadon та 2 іншим подобається це.
  5. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    щастя.jpg
     
    sunnira та leshiy_40 подобається це.
  6. Algebra

    Algebra Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.711
    Симпатії:
    15.976
    Адреса:
    Вільна Україна, м. Київ
    Спасибо большое за ссылку. Очень полезная информация, хорошее описание, фотки. Приятно порадовал подсчет затрат на поездку!
     
  7. figarey

    figarey Прораб

    Повідомлення:
    338
    Симпатії:
    367
    Хлопці , я також люблю свою країну і згоден з Вами , що в нас дуже гарні та неперевершені краєвиди ,але є місця в світі , які варто побачити .Як би це сумно не чути ,та усі наші міркування ,в першу чергу пов"язані з економічною складовою ,нашої країни .
    Algebra Дякую ,як що треба ,щось детальніше ,пишіть -відповім з задоволенням .
     
    PoncHiK, leshiy_40 та Voyutichi подобається це.
  8. PoncHiK

    PoncHiK Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    8
    Согласен полностью на счёт просторов украинских, но и о другом мире забывать не стоит. Мы хотим прокатится в Прибалтику на рождественские праздники, в Ригу. Уже и ночлег себе организовали - отель Ирина (смотрели на травел.ру). Уверены, будет что посмотреть в старом городе Риги. Тем более что Ирина находится вполне удачно. Побывать в Прибалтике наша давняя мечта. В наступающим Рождеством всех и пусть мечты сбываются!

    [​IMG]
     
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Я что-то последнее время задумываюсь чтоб хоть кудато заграницу двинуть. Сказывается 3 года без нормального отдыха и то что никогда никуда не выезжал. И часто люди встречаются которые летают закордон и отзываются что всё намного дешевле чем я себе думаю , если вникнуть.
    Ну а по месту то в Карпаты хочу, даже сыну говорил что с этим ремонтом в доме разгребтись и весной надо ехать , ато как-то не по человечески получается с этим отдыхом . От работы дохнут кони даже.
     
    sunnira подобається це.
  10. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Дійсно класно.

    А тому "майстру", що ставив вам газ я б відірвав яйця. І не в переносному, а в прямому смислі.:mad:
     

Поділитися цією сторінкою