Котел Kalvis 2-20

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем silverneo, 20 жов 2015.

  1. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Руслан , не перегибайте палку,судячи з повідомлень Віктора , йому набагато простіше зробити отвори в кирпичі напроти бокових дірок. Це займе хвилин 20. Та й сам так би зробив. Але звичайно трохи неприємно , що так вийшло . Гадаю котел куплявся на Волинь - калвіс. У нас таке може трапитись.
     
    volusik, silverneo та ВІТАЛІЙ3636 подобається це.
  2. KRustik

    KRustik Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    160
    Адреса:
    Закарпаття
    Я не зі злості , або нахбства,. Просто хтось вище писав, що отвори повинні бути конусними. Як таке зробити самому? Якщо звичайні отвори, то і я би сам зробив.
     
  3. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    По великому рахунку , шо конусні , що не конусні. Одне пальто. Це щоб типу гостріше дуло . Але калвіс як заявляв кпд 82 відсотка , що з конусними дірками , що без них , так і заявляє. Та і взагалі вв така тонка штука , що без нього інколи краще . Інколи треба. Треба золоту середину.
     
    silverneo подобається це.
  4. KRustik

    KRustik Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    160
    Адреса:
    Закарпаття
    В такому випадку я б отвори зробив також сам. Так надійніше. ІМХО
     
    юриййй подобається це.
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Если смотреть дальше , то калвис и пиролизные котлы с КПД 82.это честная информация.
     
  6. віктор ф

    віктор ф Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    умань
    я займаюсь монтежем систем опалення та газифікація (газосварщик ) і ставив багато різних котлів і тому мій вердікт- на котлах імпортного виробництва я косяків не зустрічав а на виготовлених в україні це 100% явище.
     
  7. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Волинь -калвис?
     
  8. віктор ф

    віктор ф Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    умань
    так.
     
  9. silverneo

    silverneo Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.000
    Симпатії:
    858
    Адреса:
    Харьковская обл.
    Разбаловались,надо на них литовцев натравить,пущай хвост накрутят,это же крепко падает престиж марки,а эуропейцы крепко парятся из за этого дела,хотя их понять то можно,котлы то ихние не три копейки стоят,если ещё и брак начнут гнать с Волыни совсем ая-й.Или на сайте есть телефон директора СП позвонить на прямую и пожаловатся.
     
  10. Владимир В

    Владимир В Інженер

    Повідомлення:
    985
    Симпатії:
    1.727
    Адреса:
    Ирпень
    От і я кажу: які ми "балувані" стали :-D: може на заводі теж читають форум і
    вирішили перевірити чи треба ті дірочки, чи ні ... :-D:

     
    vitalikluzen подобається це.

Поділитися цією сторінкою