Котел Kalvis 2-20

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем silverneo, 20 жов 2015.

  1. vladk9

    vladk9 Майстер

    Повідомлення:
    155
    Симпатії:
    50
    У вас в цеглі їх і не повинно бути, вторинне повітря у вас збоку котла, на вчорашній фотографії добре видно.
     
  2. віктор ф

    віктор ф Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    умань
    розібрався.якшо бокові плити поставити вплотну до центральної плити то між плитами і стінками котла появляються зазори для вторічного повітря по півтора сантиметра з кожної сторони. тому розмір вікна для пламені 16 на 6 см.
     
  3. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Це не вірний умовід. Зазори доволі швидко закидає попілом разом з дірками під вв. Вам або не ті кирпичі поклали , або , як і збирались зробіть в них отвори.
     
    silverneo подобається це.
  4. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Може спочатку хай до опалення приєднає, а то вже скоро на смітник порадите викидати. Думаю на Калвісі не дурні інженери працюють, та й ВТК не на плоті підпис ставив!
     
  5. юриййй

    юриййй Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.018
    Симпатії:
    1.288
    Я б порадив власнику котла подзвонити туди , де робили котел і спростити , чому так. На 99.9 впевнений - це косяк. Так не робиться.
     
    silverneo подобається це.
  6. віктор ф

    віктор ф Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    умань
    13 квітня буду на виставці Незалежна тепло в києві. спитаю прямо у виробника.
     
    Vasil77 подобається це.
  7. віктор ф

    віктор ф Стажер

    Повідомлення:
    11
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    умань
    звязався з заводом. мені запропонували відправити цеглу на обмін або порада як зробити отвори самому. посверлю сам. діаметр отворів 25мм. вибачелись.
     
    predka подобається це.
  8. predka

    predka Прораб

    Повідомлення:
    544
    Симпатії:
    403
    Адреса:
    м.Львів
    Бачите як буває.Добре що Вам порадили,що щось тут не так і Ви подзвонили.А хто не розуміється нічого би не сверлив.Не має ще в нас поваги до клієнтів,платиш немалі гроші і ще потрібно перевіряти чи тебе не здурили.Я вже по собі помітив,що останнім часом важко щось купити,цілий час думаєш -на чому він мене намахує,на вазі чи на кількості,чи ще на чомусьpalach.І ніби на якомусь задрипаному базарі не брали,Ви ж брали на фірмі...
     
  9. Vasil77

    Vasil77 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.116
    Симпатії:
    1.126
    Адреса:
    Житомир
    Дааааа Таки ВТК на плоті підпис ставить! Коли така ситуація на Калвісі, та за ті кошти!? То що твориться на гараж- заводах?
     
    predka подобається це.
  10. KRustik

    KRustik Бригадир

    Повідомлення:
    150
    Симпатії:
    160
    Адреса:
    Закарпаття
    Я бы отправил пусть сами решают проблему.
     
    Останнє редагування: 5 кві 2017

Поділитися цією сторінкою