Утеплення фасаду, допоможіть порадою

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем mcroma, 7 жов 2015.

  1. Lukyan31

    Lukyan31 Майстер

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    7
    Вы правы. Просто здесь такого насоветуют обычно - я на сама деле удивлен, как еще не набежали сюда адепты пенопластовые. То ли от тго что вы уже определились с минватой, то ли еще что. В любом случае - иногда здесь намеренно вводят в заблуждение.
     
  2. aanx72

    aanx72 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    2
    вата 150мм потріскає. І дуже швидко, не пройде і місяця як в кутиках вікон з,являться тріщини. Впринципі фасад з мінвати не окуповується, тому і робить весь світ з пінопласту, де дозволяють пожежні норми. Фасад з пінопласту має довший термін експлуатації до першого косметичного ремонту, тому і окупність швидша. І геморойність менша. А ціна на вату і пп відрізняться суттєво. Якщо взяти вату роквул 10мм і пп 35 твердості, то різниця на метрі квадратному буде близько 200грн. Для середнього будинка в 200м2 це 40000 грн.
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    у вас хвора уява, а розпинатись за весь світ я б не радив.французи до прикладу роблять фасади з рулонної вати. у мене на львівщині то теж з рулонної вати.(в той час як я то робив 11м.кв. вати товщиною 10см. мені коштувало 80 гр... це щододо цін). за цілий минулий рік я заплатив за спожитий газ 1200гр. при цінах 1гр/куб виготовлення утепленого фасаду дійсно творило лиш спортивний інтерес, але казав жид не все так буде...
     
    Останнє редагування: 1 лис 2015
  4. aanx72

    aanx72 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    2
    по перше мені не подобається ваш тон, по друге, ніхто нічого не казав про рулонну вату, це зовсім інший тип фасаду, так що нема що тут городити. Поняття зелене треба мати. По третє, за останніх 13 років я з риштування не злажу, тому знаю що кажу. Ціну я говорив в цілому робота з матеріалом разом.
     
  5. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    ото і розкажіть як Ви робите, що вона тріскає вже через місяць. а як поопераційне фото дотасте - то ще краще буде.
     
  6. aanx72

    aanx72 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    2
    І нахрена отой бред нести?. Щоб дискотувати про щось, треба мати елементарне поняття, щоб люди не сміялися. Відкрий очі і подивись на любий фасад зроблений ватою. А зрештою про що тут говорити, не спеціаліст не побачить.:)
     
  7. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    ото і розкажіть як Ви робите. бо у нас з елементарними поняттями слабувато
     
  8. Чубака

    Чубака Бригадир

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Рівненщина
    Якісно зроблений фасад не потріщить. У мене ВСЕ.
     
    barnych подобається це.
  9. aanx72

    aanx72 Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    2
    в тому то і діло, що якість залежить суттєво від матеріалу. А ціна якості для мінвати -це ого-го. Тому люди починають хитрувати. Шукають дешеву вату, сітку, клея, майстрів і т.д. Нахрена питається тоді ті панти.?:) Штукатурка кінцева повинна бути на силіконовій основі, щоб запобігати появі тріщин, але вона дорога, тому беруть мінерал, і т.д. Тому маємо що маємо. Питання не в тому що краще як утеплювач -пінопласт чи вата, кожен все одно вибирає те що подобається. Просто ватою мокрим способом виходить набагато дорожче. І ніяких суттєвих переваг вата не дає, а мінусів великий вагон.
    пс. все з часом тріщить;-)
     
  10. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы

    --- добавлено: 2 лис 2015 у 21:07 ---

     
    Останнє редагування модератором: 10 лис 2015

Поділитися цією сторінкою