Повітряне опалення індивідуального будинку: як варіант Булер’ян

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Vudracom, 27 вер 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Откуда Вы знаете?
    Из лица плохой анемометр. Лицо меряет минимум четыре параметра, а выдаёт одно значение.
    И зачем? Если советует даже те, кто не знает как это выглядит, и даже тех, кто знает как это выглядит, не слушают.
     
  2. Oriolano

    Oriolano Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    9

    Не знаю що Ви називаєте алмазним бурінням. Якщо маєте на увазі "корону" з алмазними зубами, то я більше ніж 35 см не зустрічав в сіоїй практиці, хоч вже 12 років постійно з цим стикаюсь
    І ще одна немаловажна деталь. Алмазною короною неможна сверлити вверх. тільки вниз або вбік.. "Дрель"- електрична...
     
    Останнє редагування: 20 жов 2015
  3. elalex

    elalex Майстер

    Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    1.У нас очень интересный теоретический спор. Лично мне нравится.
    2.При закрытых окнах 100куб.м/час не бывает.

    Давайте ради сохранения наукообразности спора прекратим использование этого выражения. Лицо оценивает - ветер сильный или нет, этого достаточно.
    Думаю, ни при каких параметрах воздуха лицо не оценит ветер 1м/с как 5м/с. Возможно, 5м/с как 10м/с, но оценка таких больших скоростей лицом не требуется.


    Затем, что кроме своей основной работы - я свободный электрик по ремонту квартир - я даю советы по разным аспектам безопасности жизнедеятельности в квартире, во всех ее проявлениях, в том числе по организации нормальной вентиляции. И когда я говорю, что в кухне должна быть приточная вентиляция 100куб.м/час в любое время года, простые люди спрашивают меня, как это выглядит.
    Вы сильно закрутили свое предложение. Даю ответ по моему его пониманию. Я знаю, что такое 100куб.м/час. Меня слушают всегда, даже когда я рассказываю женщинам, как варить кушать, а Легранду - как добавить долларов к своих миллиардам.
    --- добавлено: 21 жов 2015 у 01:31 ---
    Не можна довго. Але якщо виймати і чистити кожні 2-3 хвилини, можна. Я давно придивляюсь до цього методу, але так і не рішився. Треба високомоментна дріль, чи не так? Як Фіолент МС-16 (?), напевно?
     
    Останнє редагування модератором: 28 жов 2015
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    А основная работа - инвестиции в общепит?

    Это в квартире на двенадцать человек?

    Извините, но по-моему не очень. Бо Вы один раз оценивали это, как объёмную скорость, направив себе в лицо вентилятор вентс.
     
  5. elalex

    elalex Майстер

    Повідомлення:
    296
    Симпатії:
    70
    Адреса:
    Киев
    Шутите?


    Независимо от количества проживающих.
     
  6. Сан-Санич

    Сан-Санич Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Короп
    З системою опалення повітрям я вже знайомий давно, опалюю власний будинок(лише використовую газовий конвактор і вже 3 роки) і товариш опалює майстерню(опалювач власного виробництва). Отже з власного досвіду і ВУЗу (фізико-математичний) хочу сказати, зворотній повітряний рукав-необхідний, прорахунок руху теплого повітря - особливо необхідно(не забувайте за зони застою повітря і можливість утворення конденсатів, плісняви.... Затхлість підвального повітря пройде за рахунок зворотніх потоків і після провітрювання. Успіхів :)
     
  7. Сан-Санич

    Сан-Санич Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Короп
    Если нормальный печник попадётся, то этот вариант суперский, если учесть время отдачи тепла кирпичной кладки, но тут главное не промахнуться с колодезями и теплообменником. Золотая средина между тягой и теплом.
    Както повадалась книга с кладкой каминов в порядовке, и там был такой вариант.
     
  8. Oriolano

    Oriolano Стажер

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    9
    Думаю, ми з Вами говоримо про інші речі. Я працюю з такою апаратурою:
    1.jpg 2.jpg 3.jpg
    Техніка з якою стикався- тільки хілті. вверх сверлити неможна апріорі. процес відбувається при подачі води. станина прикручується до стіни або бетону. вага близько 50 кг(або і більше) так що не так все просто...
    4.jpg
    Діаметр корони 40-400мм, глибина близько 35 см....
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2015
    Vudracom подобається це.
  9. Сан-Санич

    Сан-Санич Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    Короп
    Упс, :-Dя привык все своими руками :rubanok:, а Вы о готовых изделиях.
     
  10. Vudracom

    Vudracom Прораб

    Повідомлення:
    1.090
    Симпатії:
    238
    Адреса:
    Львів
    Зрозумів. Дякую!!
     

Поділитися цією сторінкою