Своїми руками Мій піролізний котел на 20-30 кВт

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Dima91, 16 вер 2015.

  1. MishaG709

    MishaG709 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0
    и как часто у нево голоные боли?)[/QUOTE]
     
    Останнє редагування модератором: 31 бер 2016
  2. Андрей 27 Андрей

    Андрей 27 Андрей Майстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    27
    мне интересно как
     
  3. MishaG709

    MishaG709 Новачок

    Повідомлення:
    5
    Симпатії:
    0

    что именно?
     
  4. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    @MishaG709, у людини звичайний котел . Тому що у мене вайлент, так він включає насос, через пару секунд газ. Нагнав темпереатуру , виключив газ і через 30 сек насос. і так завжди. Частота залежить тільки від температури на вулиці , самі зрозуміли чому. У нього недопрацювання котла, це обичні котли бюджетного варіанту так працють. Шо ви зараз намагаєтесь сказати? газовий котел і так економічний до відношення температури, він бистро адаптується. Вам задали питання, чому не скажите пару слів про свою теорію економії топлива. Тільки якісь відговірки. Моя думка така, що б зменшити витрату палива треба устранять причину її виходу, тобто утеплювати будинок. А потім контролювати вихід газів , тоб то максимально правильно забрати тепло. А то кпд буде високий але теплообмінник не правильно зроблений і частину кпд вилитить в повітря.
    --- добавлено: 23 бер 2016 у 17:43 ---
    Андрій, ви кажите що зкліє котел. По перше, була у мене практика така. Поки не зробив автоматику, бігав виключать автоматику сам. Коли йшов на роботу то оставляв кліти якусь частину , приходив через 8 годин то у мене був теплий котел і жар. Я потратив на це все 3 кг дров. Але так як я заложив котел, і він був теплий то котел бисто вийшов на піроліз. І уже була тепла вода для старта. До чого це я, ви писали що дрова скліють і все, не все, вони перетворяться в тепло води, нехай із меншим кпд але не менше 50 % .
    --- добавлено: 23 бер 2016 у 17:46 ---
    @Андрей 27 Андрей, хоча у вас котел не сильно так бюджетний) У мене насос на 4 позиції. Я подивився який режим оптимальний для мене і так його поставив.
     
    Останнє редагування модератором: 31 бер 2016
    Андрей 27 Андрей подобається це.
  5. Андрей 27 Андрей

    Андрей 27 Андрей Майстер

    Повідомлення:
    95
    Симпатії:
    27
    @Dima91, просто перечитал еще раз вашу тему, и получается что несколько человек настаивают на установке ТА и пишут что так буде добре, а другие наоборот пишут что лучше поставить нормальную автоматику и не ставить ТА. Если честно, то я так ничего и не понял. Где та золотая середина.
     
  6. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    @Андрей 27 Андрей, тут потрібно рішато самому. Я наприклад теж думать робити та але так як не хватало часу зробив так. потім автоматику. Потім подивився як робить котел, як іде тепло , як робить автоматика. Вирішив не робити , тим більше відношення скільки на квадрат треба води ме відтолкнули так сказать. Але моя думка що ці два режими не зовсім різні
    --- добавлено: 23 бер 2016 у 18:27 ---
    @Андрей 27 Андрей, золоту середину треба шукати так як ви будете використовути котел.
     
    Останнє редагування модератором: 31 бер 2016
  7. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    всім привіт! Хочу показати вам роботу котла з новою автоматикою. Працює уже другу неділю, збоїв не було, все показує. Звичайно працюю далі над автоматикою, багато є планів, буду показувати по мірі можливостей. Пишіть, коментуйте.
     
    Останнє редагування модератором: 25 бер 2016
  8. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків
    Доброго вечора всім майстерам і гостям України! Вирішив відновити тему про піролізний котел. Коротко про головне... Котел в мене вже працює 3 зиму. Автоматика від конструкції до виповнення і програмування - моя. 2 зими я палив дровами. Дрова були дубові, соснові і трохи берези. Цей рік вирішив купити пілети з лузги соняшника і топити ними. Маю дуже багато інформації і хотілось би поділитись з нею. Можу розказати чому ТА краще для дровяних котлів і як можна автоматикою це трохи виправити. Взагалі для пілетів потрібен особливий котел, де є шнеки і напхано датчики для його роботи. В своєму котлі я нічого не доробляв, пілетну горелку не доставляв. Якщо форумчанам цікава тема і потрібна інформація-пишіть, будем тут спілкуватися. Також буду знімати відео роботи котла.
     
    Олександер_1 подобається це.
  9. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    цікаво було б глянути.:)
     
  10. Dima91

    Dima91 Майстер

    Повідомлення:
    171
    Симпатії:
    69
    Адреса:
    Харків

    --- добавлено: 30 лис 2017 у 17:56 ---
    Добавив робочу ссилку на відео.
     
    Останнє редагування модератором: 8 гру 2017
    Олександер_1 подобається це.

Поділитися цією сторінкою