Перегрівається асинхронний двигун

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем nazno, 17 сер 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @andrij64,
    Мож хто буде по трасі Київ-Чоп проїзджати, маякніть. Насиплю коллегі кандюків(раз така справа).
     
    nazno та andrij64 подобається це.
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @nazno, це відео допоможе з обмотками двигуна .

     
    Останнє редагування: 18 сер 2015
    Maksim II та nazno подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @nazno,
    -ну що там із дротами??? Розібралися???
     
    nazno подобається це.
  4. Бригадир

    Бригадир Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.968
    Симпатії:
    7.147
    Адреса:
    Одесса
    Они постоянного тока - взорвутся, ну разве что в 2 раза больше встречно включить.
     
    andrij64, leshiy_40 та nazno подобається це.
  5. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    Ще не розібрався з дротами, бо не мав як. :-(
    З роботою часу не густо.:vremya: Як так буде і надалі то лише на вихідних буде час щоб у всьому розібратись.
    DINAMIT-UA, дякую!

    Про те що електроліти вибухають теж таке чув. Тому багато хто такі конденсатори ставить в коробку металеву, щоб навіть як вибухнуть не було багато шкоди.
     
  6. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я щось підозрюю, як би їх в послідовно і на зустріч, то вони і за робочі підуть.
    У мене вже чверть століття є зроблена спеціальна коробка, там і магнітний пускач, і всілякі кнопки, пачка конденсаторів. За цей час вибухів не було. Звичайно потужність падає помітно від однієї фази, але як бюджетний вихід підходить.
    (пишу із власної практики, у ті часи тирнету не було, все робилося методом ТИКА)
     
    nazno подобається це.
  7. skoriy

    skoriy Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    2
    Адреса:
    західна україна
    b:Ще не розібрався з дротами, бо не мав як. :-(З роботою часу не густо.:vremya: :vremya:Як так буде і надалі то лише на вихідних буде час щоб у всьому розібратись.DINAMIT-UA, дякую!Про те що електроліти вибухають теж таке чув. Тому багато хто такі конденсатори ставить в коробку метал
    Вітання всім .дам пораду як підключати двиг на 1 фазу з конденсаторами.як я зрозумів у вас перегрівається .причина у завеликій ємності робочого конденсатора .для такого двигуна роб.конд. треба підбирати поступово .скажімо почати із 40-50мф і добавляти по10-20мф аж доки не почуєте коли мотор почне "неправильно"гудіти .бо інакше буде перекос по напрузі тобто різна напруга в обмотках.і внаслідок перегрів .це відноситься іпри підключенні трикутником і зіркою..не використовуйте електролітів буде бабах..маю більше 20 років стажу електриком якщо треба звертайтесь ...допоможу...випробування проводіть без навантаженя.. бувайте .удачі і натхнення у ваших добрих справах...
     
    Останнє редагування: 21 сер 2015
    nazno подобається це.
  8. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Для начало нужно разобрать мотор, проверить подшипники и смазать их новой смазкой. Соединить нужно треугольником, рабочий конденсатор порядка 150 мкф. Больше нужно добавлять и смотреть как будет вести себя мотор. Пусковой чем больше тем лучше в разумных пределах. То что он нагревается это нормально ибо ему тяжело. Если вы подсоедините его как я написал выше то после получаса роботы на холостом ходу проверьте насколько он нагрелся. Если рукой держатся за мотор можно то он работает нормально.
    Это нормальная цена для нового резца, для б/у колеблется от 10 до 20 гривен. Вк 8 предназначен для обработки чугуна его полно на рынке, но он мало кому нужен. Вам для начало нужно обзавестись резцами з пластинами Т5К10.
     
    nazno подобається це.
  9. nazno

    nazno Бригадир

    Повідомлення:
    162
    Симпатії:
    126
    @skoriy, Дякую! А чи можна після запуску вольтметром міряти напругу, і підбирати конденсатори по напрузі на клемах двигуна?
    @Slava_ua, дякую! розгружусь зараз з роботою і першим ділом зніму мотор- перевірю підшипники і набю літолом! при таких параметрах як я писав 30 хв в холосту і чути запах паленої фарби, і руку не потримаєш навіть на ребрах охолодження довго.
    о я недавно прикупив парочку різців т5к10! просто як зустрічаєш такі речі на череметі- охота покласти разом до залізяк і купити чи треба чи ні. але ж не за такими цінами!
    а як щодо різців з ельбором? вони йдуть для різки всіх металів, чи теж призначені для певних сплавів?
     
  10. Slava_ua

    Slava_ua Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.277
    Симпатії:
    598
    Адреса:
    Кировоград
    Сделайте что я писал выше и крутаните мотор. Если за полчаса нагреется так что рукой держать нельзя то значит он неисправен и нужно искать причину.

    Посмотрите замечательный канал по металлообработке https://www.youtube.com/channel/UCnJSm2aNkvfLsKq2ZSO8oGQ Там есть видео в котором автор детально рассказывает о резцах и о их выборе.
     
    nazno подобається це.

Поділитися цією сторінкою