Автоматика ТТ котла -своїми руками,відгуки про заводську і.т.д.

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Килав, 4 сер 2015.

  1. Alexander.Terehatov

    Alexander.Terehatov Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    2
    есть Вентиль зоновый 2-ход. EXT-SW-E202V4C7 он работает от накладных терморегуляторов,и можно использовать краны с сервоприводом
     
  2. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Іван 55555, Ду 120 - це труба регістра ,регістр з двох труб по 2200мм довжиною з перемичкою на Ду32.
    Прочитав алгоритм роботи балансувального вентиля - нема сенсу ,це той же по старому регвентель ))) в мене вже є . А от термоклапан .......від буде закриватись при підвищенні температури теплоносія ? То тоді думаю підходить і не дорого ))) .Я то далекий ,але думаю ,що в мене встановлений такий на гребінці теплих полів 2819469_w640_h640_p1010019.jpg Giacomini . Такий підійде ? В нього алгоритм роботи це - при падінні Т відкриватись ,а при підніманні закриватись? Якщо так ,то я його просто встановлю замість крана №3 і все .При досягненні Т 45-50 *С ,клапан закрився і в мене пішло по довгому колу на будинок.Так піде ?
    --- добавлено: 14 жов 2015 у 20:36 ---
    Це не підходить - це правильний датчик ))) він без енергії закритий ,а мені треба щоб був відкритий ,а при подачі напруги закритий. Іван 55555 наче дав ідею .
     
    Останнє редагування модератором: 22 жов 2015
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    як бачу це я.Ви пишете,що система котел регістр швидко прогрівається і в xату іде мало тепла.так?вода ж біжить по меншому супротиву.триxодовий ви виключили із системи.правильно?@Килав,
     
  4. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так виключив трьохходовик ,так як різниця прогріву між лінією трохходовик і лінією регістр в пару хвилин.Значить трьохходовик зайвий .(Лінія котел - регістр всього 3500мм ,це разом з довжиною регістра.)
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    так от.якщо ми зажмем регістр звичайним краном у нас із системи попре xолодна вода,і ми отримаєм конденсат в котлі.поставивши двоxодовий клапан з термоголовкою,бажано 1" і поставивши капіляр на зворотку перед вxодом в котел,ми отримаєм такий собі,нестандартний змішувальний вузол.поки вода xолодна,вода циркулюватиме через регістр,по мірі прогрівання,термоголовка перекриватиме руx теплоносія через регістр,все більше забираючи води із системи.тобто я саме на байпасі ДУ 32 на регістрі поставив би клапан.зонд причепив на зворотку перед котлом
     
  6. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    @Іван 55555, Так і є ,коли я спішу і закриваю кран №3 наглухо ,то в котлі аж шкварчить від конденсату.
    Якщо я правильно зрозумів - капіляр це трубка -сильфон .То тоді проблема ))) - довжини капіляра не хватить . Але я наче логіку вловив і все одно наполягаю ,що клапан треба ставити на відрізок (обратка) регістр - точка врізу обратка з будинку ,а сам сильфон встановити перед котлом . .............Довго мені здається цей процес буде проходити . Може щось таке змудрувати на трійнику врізки обратки з будинку ? Зрозумів одне - без змішувача котлу буде ...опа. Термозмішувач на трійнику ? так це як гітлеру бачу війна ,датчик на датчик + терморегулятор)))).Треба думати.
     
  7. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    буде ..опа.а навіщо там той регістр?
     
  8. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Це опалення майстерні-котельні в якій я проводжу з 8-00 до 18-00 ))) або до того поки не впаду ,або дружина не загонить ))) Майстерня ,точніш її тепла частина 10м на 7 м .
    Допоясню - З майстерні під землею йде утеплений трубопровід на СО будинку.На малюнку стрілки вниз - це під землю.
     
    Останнє редагування: 14 жов 2015
  9. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    верніть назад триxодовий(я так розумію він є в наявності)в байпас регістра ДУ 32 врізати радіаторний кран для зворотки,який під викрутку чи шестигранник,і відрегулювати ним проxід для регістра мінімальний,який вас влаштовує.решта тепла піде в систему.без варіантів.більш нікуди буде іти.
     
  10. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Так ,є в наявності трьохходовик .Вертаюсь до першого варіанту ,що був .
    П.С. Якби ви побачили в натурі то зрозуміли б ,що між трубами регістра(теж саме ,що між ребрами радіатора) чи зразу після регістра,(кран прямо на виході з регістру) притримка теплоносія однаково діє на систему . Кран №3 виконував ту ж функцію ,що ви запропонували з радіаторним краном під шестигранник ,це функція регулюючого вентеля ,розходу теплоносія через регістр.Від перестановки додатків сума не змінюється. Верну назад трьохходовик і хай працює як було .Дякую .
     

Поділитися цією сторінкою