Хитається фаєрмур

Тема у розділі 'Стены, фасады и перекрытия', створена користувачем tolik998, 4 сер 2015.

  1. tolik998

    tolik998 Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Кількість балок та їх розташування вказано на Рис.63. жовтим кольором. розмір 15х15, Вони між собою зарізані зєднані болтами в місці де лежать на перегородці. Ці балки (якщо вони ще живі), хочу залишити для стелі. А для підлоги мансардного поверху між ними дати балки 200х80 з кроком 50-60см., також з опиранням на перегородки
     
  2. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    а спите нормально!?
    нічого не йокає!?
     
  3. tolik998

    tolik998 Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    я розумію, що це далеко не несучі стіни. Та 40 років хата простояла.
    --- добавлено: 6 сер 2015 у 14:39 ---
    я розумію, що це далеко не несучі стіни. Та 40 років хата простояла.
    --- добавлено: 6 сер 2015 у 14:53 ---
    Якщо я ще до цих стін, на які опираються балки домурую стіну в пів цегли, або з газоблоку 10-12, цього буде достатньо?
     
    Останнє редагування модератором: 14 сер 2015
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    дуже сумнівне виправдання щодо реконструкції, котру Ви виконуєте.
    а все почалось з "хитається фаєрмур".
    --- добавлено: 6 сер 2015 у 15:08 ---
    ні
    +250мм+ фундамент.
    тут тоже є варіанти в дереві, металі, залізобетоні, цеглі та їх поєднанні

    зверніться до інженера конструктора. хата потребує ретельного обстеження. Ви ж ні в чому не впевнені. Звісно руки роблять. і зроблять. ......
     
    Останнє редагування модератором: 14 сер 2015
  5. tolik998

    tolik998 Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Фундамент є. Стіну домурую з цегли з привязкою штирями до існуючої. Старе перекриття вже вирішив розібрати. Також розберу 3 ряди старої перегородки та зверху залию армопояс, щоб зєднатии існуючу та домуровану стіни. На них же буду монтувати нові балки.
    Чи є якісь зауваження?
    Доречі, існуючі перегородки м місці примикання з деревяною стіною, закріплені кутниами з обох сторін до деревяної стіни. По такому ж принципу планую привязати добудову.
     
  6. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    фундамент внутрішньої несучої стіни конструктивно має бути в 1,5-2 рази ширший за зовнішні.
    "внутрішній хрест" стін (де стирчить труба) - виконайте з цегли 250мм по вісі прибудова-коридор-велика кімната. це забезпечить стійкість внутрішніх та зовнішних стін. потім на ці стіни (хрест) можна передавати навантаження від покрівлі
     
    tolik998 та Володимир П подобається це.
  7. tolik998

    tolik998 Стажер

    Повідомлення:
    9
    Симпатії:
    1
    Вітаю всіх форумчан з днем БУДІВЕЛЬНИКА!
    --- добавлено: 8 сер 2015 у 11:19 ---
    Сьогодні починаю усилювати стіни.
    Вибачте, що не по темі.
    Почав зривати підлогу, заодно і подумав щоб її утеплити. Підлога також на деревяних шпалах. От думаю чи варто утеплити підлогу ватою 10-15см, чи викинути все й залити стяжки з пінопластом 10-15см?
    (Зовнішні стіни з дерева, перша балка буде залита стяжкою). Глибина до чистої підлоги коливатиметься від 25-30см.
     
    Останнє редагування модератором: 16 сер 2015

Поділитися цією сторінкою