Актуальні питання та ціни при будівництві приватного будинку?

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Yrij, 30 чер 2015.

  1. Yrij

    Yrij Підмайстер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    49
    Потрібна допомого!!!! З п'ятниці накривають дах метало черепицею, відповідно постало питання чим обробити комини. Майстри кажуть що лише обкладати утеплювачем та шпаклювати клеєвою сумішшю і така робота за ~ 5-6м.кв. буде коштувати 2000-2500 грн. Газу у мене немає, опалення планується електрокотлом або твердопаливним, є ще два комини від камінів на дрова, я схиляюсь до звичайного оштукатурення, або залишити так як є лише почистити цеглу від залишків розчину. Звертаюсь до усіх фахівців підкажіть ціну питання і адекватність моїх рішень. Дякую.
     
  2. apxitektop

    apxitektop Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    8
    Адреса:
    Kyiv/Vinnitca/Ivano-Frankivs'k
    утеплювати, у вас товщина стінок мабуть 120 мм =), як і у всіх, тому обов'язково
     
  3. Yrij

    Yrij Підмайстер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    49
    У сім дякую за поради. Зараз роблю електрику на другому поверсі, по кімнатах вже зробив повністю розводку з наступнім врахуванням: розеткова група - кабель мідній багатожильний (Запоріжжя) 3/2,5 на освитлення такий самий лише січення 3/1,5. На другому поверсі три кімнати, два санвузли та гардеробна, найпотужніші електроспоживачі це два електротени (сушилки) у санвузлах і можливо пралка, на другому поверсі планую поставити автомати на кожну кімнату окремо світло/розеткова група.
    Запитання: яке січення потрібно для провода котрий буде заживляти цей щиток (від однієї із фаз) достатньо 3/2,5 і 3/1,5 чи потрібно збільшити січення цих ввідних проводів?
     
  4. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    Что ето?
    Если речь о шнуре ШВВП или гибком проводе ПВС, то они запрещены к стационарной прокладке

    Считайте всю установленную мощность от этого щитка (мощность всех, одновременно включенных электроприборов). Вычисляйте ток (общая мощность Вт / 220 Вольт).

    По таблице 1.3.4. ПУЕ выбирайте сечение жил кабеля/провода (для одного двухжильного в трубе)


    [​IMG]
     
  5. Yrij

    Yrij Підмайстер

    Повідомлення:
    24
    Симпатії:
    49
    Дякую. Я правильно зрозумів: у мене сумарна потужність усіх включених приладів 4кВт. Отже 4000Вт/220V=18А то січення однієї жили повинно бути не менше 2 мм.кв.?
     
  6. MlykI

    MlykI Підмайстер

    Повідомлення:
    92
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    Богородчанський р-н
    Хто що думає про використання для освітлення жил з кабеля 10 * 1мм2 моноліт якщо розробити такий кабель і використовувати по 1жилі?
     

Поділитися цією сторінкою