До встречи!

Тема у розділі 'Туризм и путешествия', створена користувачем Дед Хоттабыч, 13 чер 2015.

  1. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Я Діду естафету передав, він все знає.(до речі, йому палкий привіт від мене).:Hi:
     
    Дед Хоттабыч подобається це.
  2. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Ой хлопці, не знаю ... Душа рветься, але ... Мало різних проблем на шиї - тут життя б'є ключем, в основному по голові, і розмір ключа весь час збільшується ... Сьогодні дружина пішла до кардіолога (лікар - хороший знайомий) : останні дні зле себе почувала, та воно і не дивно - температура стояла 34-37 градусів ... За годину той знайомий лікар зателефонував: "Ти тільки не лякайся, ми твою Марічку в кардіореанімацію поклали, під капельницю - у неї тиск 180" ... Сиджу і чухаю потилицю: що день прийдешній мені готує??? Але все ще надіюсь ... Певно, все вирішиться десь в кінці тижня.

    P.S. Було б непогано, якби за прикладом минулих Здибанок повідомили б зарані варіанти проживання, харчування, фінансові аспекти ...
     
  3. karpenko

    karpenko Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Здравствуйте ! Хочу стать другом. Куда и когда ? Мне 57, работаю, хочу пообщаться, тлф для связи 097-7300-476. Александр.
     
  4. Земледелец

    Земледелец Прораб

    Повідомлення:
    674
    Симпатії:
    465
    Адреса:
    Украина, г. Запорожье
    Дедушка, если буду в Запорожье, то я с вами буду, если нужна помощь 067 803 13 71- Юра.
     
  5. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Гарна новина для учасників здибанки на Запоріжжі!!!
    Наш Дід Хотаббич організував екскурсію на Дніпрогес. Це чудова нагода побачити найпотужнішу та найдосконалішу в світі гідроелектростанцію, збудовану в роки першої п’ятирічки.
    [​IMG]
     
    Володимир П, Julla, земляк та 2 іншим подобається це.
  6. varmet

    varmet Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.113
    Симпатії:
    1.520
    Адреса:
    .г.Первомайск Николаевская обл.
    Добрый день.
    Я тоже с удовольствием к вам присоеденился.Познакомится наяву,пообщатся.

    Но у нас тоже встреча (кузнецов) скоро в другом краю Украины.
    Вилково,Одесская обл.
    И на две-никак.
    Так что с вас подробный фотоотчет,ну и с нас само собой.
    Приятно отдохнутьbeerbeerbeer
     
  7. Дед Хоттабыч

    Дед Хоттабыч Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.445
    Симпатії:
    4.857
    Всем здравствуйте!
    Адрес - в пригороде,палатку есть где поставить,насчет финансов определимся на месте. Я зараннее закуплю провизию. Ну а готовить будем сами. Всех встречу лично или с помощью детей.
    На всякий случай, если как то разминемся- Последняя остановка на Великом Луге. Посадка на автобусе от остановки- проспект Металлургов. На Владимировку. Если будет кто ехать из Днепропетровска- второе кольцо налево и до профилактория ВОВ.
    Если есть возможность-берите жену. Когда еще сможите попасть в наш город!?
    Желательно на этой неделе мне отзвонится до среды включительно.
    Организовать посещение нашего Днепрогеса,в такое время, крапотливо. Нужно пройти запись людей пофамильно и подать для пропуска в охрану.
    Желательно еще сообщить мне откуда и когда приезжаете. Нужно сообразить как вас всех собрать , упокавать и доставить на место.
    Если все соберуться до16 00 то зкскурсия состоится еще в пятницу(желательно).
    Все остальные вопросы по телефону. Нестесняйтесь-звоните в любое время.
    050 660 31 96
    С ув Д.Х. -Бондаренко Юрий Валентинович.
    d:)d:)d:)
     
    Andrii_M, земляк та Odissey подобається це.
  8. Placer

    Placer Заслужений майстер

    Повідомлення:
    10.952
    Симпатії:
    31.141
    заманчіво...polet
     
    leshiy_40 подобається це.
  9. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    На жаль, ситуація складується так, що вимушений відмовитися від поїздки. Дружина лежить в кардіології, лікарі прогнози розвитку подій не дають і виглядає вона далеко не блискуче. Вибачайте.
    Шкодую, що не матиму можливості поспілкуватися з цікавими людьми, оптимістичне "я думкою з вами" живе спілкування не замінить. Якщо раптом станеться диво і в останній момент виникне можливість поїхати (і навіть знайду квитки на поїзд "Львів-Запоріжжя"), думаю приймете ...
     
  10. земляк

    земляк Інженер

    Повідомлення:
    802
    Симпатії:
    867
    Адреса:
    трускавець
    Інколи дива відбуваються;-)Так що чекаєм на диво і на Вас.:)Швидкого і цілковитого видужання Вашій дружині .victory
     
    Voyutichi подобається це.

Поділитися цією сторінкою