Кредити на котли,вікна та утеплення

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем Іван 55555, 3 чер 2015.

  1. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Я считаю, что правильно делаете.
    И вообще, акции - это хорошо. Например, "кто по госпрограмме покупает у нас котёл, тому скидка и/или подарок: к таким котлам - два термоманометра, к таким - ещё плюс кочерга и совок с бантиком, а к таким котлам - манометры, кочерга и группа безопасности!" d:)
     
    Iven та Vorfolomey подобається це.
  2. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    або монтаж в подарунок:):)(жартую).взагалі то про магазин написав,коли сказали,що добавляють інші продавці відсотки до товару.в івано-франківську також це використовують.правда апетити поменші,до 5%.я ж цього не підтримую.
     
    Vasil77 подобається це.
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Це не ціна на утеплення. Це максимальна сума, яку дають в кредит. Можете взяти менше.
    --- добавлено: 4 чер 2015 у 00:59 ---
    Про компенсації. Держава компенсовує 10% тіла кредиту, але не більше 10000 для вікон і матеріалів для утеплення і не більше 5000 для котлів(тільки ТП і ЕЛ котли).
    Крім того, у нас в Львівській обл. обласна рада компенсовує 15% по відсотках і Дрогобицька міськрада компенсовує 10% по відсотках.
    Якщо кредит береться на вікна, то ці вікна мають бути з двокамерним склопакетом, інакше всі ці компенсації не дадуть.
     
    Останнє редагування модератором: 11 чер 2015
  4. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Отаке дали мені в ощадбанку, для кредиту на вікна.


    20150604_081859.jpg
     
    kim chen loran подобається це.
  5. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    То різні відшкодування- відсоткову ставку відшкодовують Ради, а тіло кредиту- держава.

    На скільки я знаю, ніяких клопотів. Головне щоб були доходи відповідні.
     
  6. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
  7. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Вимоги до вікон, на які дають компенсацію відсотків і тіла кредиту.
     
  8. Yurray

    Yurray Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Додаткових клопотів не виникає,я взяв кредит на утеплення.Правда,якщо наприклад виплачувати кредит 49 тис 3 роки(враховуючи компенсацію держави та обл ради) то виходите рівно на ту ж суму 49 тис.Тобто виходить вам дали безвідсотковий кредит на з роки ).А якщо дочекатися повернення коштів і одразу погасити різницю готівкою то виходить економія 100-150 у.о )))
     
  9. Sirik

    Sirik Майстер

    Повідомлення:
    166
    Симпатії:
    34
    Адреса:
    Бердичев
    Вот Вам пример: Вы купили утеплитель и еще куча всего на 15к грн.
    Идите в Ощадбанк с чеками, причем вроде бы надо брать с 1 магазина, это надо узнавать в отделении.
    "Берете" кредит на 15к грн, в итоге Вам на руки "дают" 13095 грн. и тут же сразу его гасите: 13781.25 грн. Вроде бы минус, но через некоторое время Ощадбанк должен Вам вернуть 4050.00грн.
    По крайне мере мне так объяснил один хороший сотрудник данной конторы.
    Сам хочу такое сделать, но не раньше чем через месяц.
    Всем удачи ;)
     
  10. zmiey

    zmiey Майстер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    56
    Адреса:
    БАВАРІЯ, є така у Харкові
    Нет, не так, сначала в банк с документами, заключаете договор, оплачиваете 10%, а потом банк перечисляет оставшуюся сумму на счет продавца и ждете компенсации.
     

Поділитися цією сторінкою