Тирсо - бетонна стяжка

Тема у розділі 'Полы', створена користувачем Витэк, 29 тра 2015.

  1. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    вибір великий але матеріал беруть по ситуації арболіт має довгу історію і використовувати нові матеріали без належного випробування я б не радив. хоч матеріал не забули і в інеті можна щось найти. я собі думаю в французів вони створили свою систему стандартів і приписів при буцімто відкритім ринку.
     
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Можно поставить стойки и общить их осб , забить в середину раствор, и получится и опалубка и потом "финишная " отделка в виде осб.
    Хотя еще как вариант, есть товарищ у меня который дом себе построил их пенопластовых блоков и залил туда раствор с арматурой (не съемная опалубка).
    Интересно и вопрос прочности опилкобетона, какую толщину надо делать если на стену.
    раствор со щебнем проигрывает по теплопроводимости
     
  3. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    жилі 4осм. господарські 20-30см.жилі по верху сайдинг(вентилюючий) зсередини гіпсокартон.господарські по ситуації.пінопластову втраченку більше як на ураїні ніде не бачив в карлових варах будував особняки з декоративної бетонної втраченки як зовнішній шар. з середини 10см.ппс далі декоративний шар - клінкер,1/2цегла штукатурена... і т.д. по вибору замовника.робити з технічної теж можна але тоді добавиться декор фасаду. ппс всередині стіни є мудріше ніж зовні. хоч на багатоповерхівки дають то є загально признане використання .декоративну втрченку на україні бачу лиш на парканах - різні краї різні звичаї.
    а метод осб з наповненням то зараз мабуть найпоширеніший в деревяному будівництві.на україні для господарських споруд зовні можна і шифер поки не маємо заборони на асбестовмісні матеріали.
     
    Останнє редагування: 3 вер 2015
  4. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    забув сказати термі деревяне будівництво тут напряму повязане зпоняттям пасивне в бетоні і кераміці то виходить дорожче і важче в виконі.інакше товщини стін 20-30см.з фінішним покриттям.
     
  5. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    Доброго дня. У мене будинок на половину з тирсобетону. Каркас з бруса на фундаментбі. зовні доска 20 потім 18 см тирсобетону. а всередині гідробарєр там де ванна і в інших місцях і не спомню. Забивав у опалубку. Тобто напівсухий розчин затрамбовував. Опалубка зроблена з осб знімається добре знімаю вже через пару днів. В самій ОСБ на чпу зробив пару сотень отворів для кращого просушуванння але зрозумів що дарма просто погрався. Якщо цікаво відфотографую бо зняв к імнаті гіпсокартон і стіну видно. Переробляю електрику під умну хату.
     
    bogdansv подобається це.
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Мені цікаво. Всетаки сарайчик в мене проситься на перебудову і поки є час розглядаю варіанти
     
  7. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    Добре зараз знімемо і сфотографую. Хоча по тепловізору там де стіна с пінопласта результат гірший чим з тирсобетону. Це тільки взнав.
     
    bogdansv подобається це.
  8. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    Останнє редагування модератором: 29 лют 2016
    bogdansv подобається це.
  9. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    "Рецепт " пам'ятаєте?
    Тирсу я так розумію будьяку можна, і з пилорами і столярки і щепу.?
    ОСБ на опалубку мабуть краще плівкою огорнути, щоб відставала краще потім. Бачив осб які знімали з бетонноі опалубки фундамента, там її декілька разів не переставиш, як відривати то ламається дуже.
     
    Витэк подобається це.
  10. gyra83

    gyra83 Підмайстер

    Повідомлення:
    49
    Симпатії:
    16
    Рецепт покищо для себе такий використовую 1 частина цементу 1 частина піску 4-6 частин тирси, стружку коли використовував то добавляв вапно ще. А також сіль звичайну добавляв як концервант з розрахунку пачка на 2 відра цементу бо по іншому рихлий получаеться. Стружку тирсу краше спочатку обробити бордоскою сумішу чи борною кислотою. Як розводити то бордоську використовував з розбрискувача а розводив так як для помідор. Чим крупніші частини тим більше брискав. Потім чекав щоб протряхло і добавляв компоненти. ну частіше не дочикавшись добавляв. мішати в бетономішалці класичній не вийде буде виликий ком. Я мішаю коли багато то культиватор і фрези по баді але досить страшно коли мотоблок фрезою вискакує то можна і по ногам отримати. А також невелику порцию то дрелю з насадкою тіпа пропелера. Якраз від тирсобетону осб відстає просто класно а от від простого бетону х... одірвеш так у мене цоколь на курятнику з ним і стоїть. Якщо будуть питання то пишіть.
     
    bogdansv подобається це.

Поділитися цією сторінкою