Своїми руками Капельна система поливу

Тема у розділі 'Сад и огород', створена користувачем vova_k, 29 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. vova_k

    vova_k Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Вінниця
    Виробника нема, система зроблена виходячи із власних потреб.
    Використовую регулюючі капельниці, бо в моєму випадку, постійний водовилив - занадто великий розхід води.
    Регулювання води капельницями, буде залежно від погоди, якщо дуже засуха, то буде більший розхід (хоча можна і кранами). І наприклад, якщо вже не потрібно поливати якийсь кущ (один в мене засох:facepalm:) то капельницю можна просто закрити, із постійним водовиливом такого не зробиш.
     
    vitaly подобається це.
  2. vitaly

    vitaly Майстер

    Повідомлення:
    134
    Симпатії:
    95
    Дякую за відповідь.
    Я мав на увазі хто виробник комплектуючих, з яких Ви зібрали систему, тобто крапельниць, пластикових кранів, фітінгів
     
  3. Toljanos

    Toljanos Новачок

    Повідомлення:
    12
    Симпатії:
    0
    Китай виробник. Шукайте на ринках, в інтернет-магазинах. В ерцентрі й новій лінії точно є, але дорожче.
     
  4. vova_k

    vova_k Стажер

    Повідомлення:
    7
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Вінниця
    Чесно кажучи, над виробником комплектуючих навіть не задумувався. Дивися де дешевше і чи є те, що мені потрібно (в епіцентрі на порядок дорожче, ніж в звичайних буд-магазинах).
     
    vitaly подобається це.
  5. ААлександер

    ААлександер Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Луганск
    Всем привет, я прочёл ваши посты, и ещё хотел бы добавить от себя такую позицию после фильра-- подпиточный инжектор вентури, я поставил себе такой-результат впечатляет, погуглите продавца, по моему presto ps ,или как то так
     
    Останнє редагування модератором: 12 тра 2015
    vova_k подобається це.
  6. ААлександер

    ААлександер Стажер

    Повідомлення:
    21
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Луганск
    ой , кажется протупил маленько, нужно ставить подпиточник не напрямую, а в систему байпас,и регулировать степень подмеса подкормки краном
     
  7. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 31.
    Зараховано: 11.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: tecton, Sachem, наУм, volodya1, Боря, ramshtajn, afina-c, SergStep, 4.05-ий, Toljanos, sasha-gorodnuj, Buanev, АндронМБ, GorkyPerec, ferm58, andreychirva, vova_k, ivanivanivich, myros092, Евгений К.
     
  8. Dimok_DV

    Dimok_DV Майстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    25
    Адреса:
    Киев
    Инжектор всегда необходимо ставить отводом от основной линии.
    Когда перекрываете кран на основной линии, тогда открываете кран на инжекторе и начинается процесс смешивания удобрения.
    Я использую такой инжектор:
    WP_20160303_002.jpg
     
  9. Kostanjoglo

    Kostanjoglo Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    м. Бровари
    @vova_k, Гарну систему зробили, дякую за фото-звіт. Планую собі також робити для дерев, тому маю до Вас наступні питання:
    1. На яку висоту піднімали ємність для води?
    2. Яка довжина на Вашій грядці розподілчих труб?
    3. Скільки капельниць розміщуеться на одній гілці розподільчої труби?
    4. Чи вистачае тиску в системі?

    В принципі вивчав цю тему, усі пишуть що прозорі капельниці на полив погано ставити, тому що заростають в середині "водорослями", або треба їх прикопувати. Хто що на це скаже?
     
  10. Dimok_DV

    Dimok_DV Майстер

    Повідомлення:
    41
    Симпатії:
    25
    Адреса:
    Киев
    Постараюсь, по максимуму ответить на Ваши вопросы.
    1. У меня нет емкости, полив происходит напрямую со скважины.
    Расскажу почему нет емкости:
    а) У меня много растений кот. необходимо поливать, например 115 кустов винограда, смородина 15, ежевика 20, деревья 45 шт и тд..., а еще и огород. Т.е. если мне ставить емкость, то размеры ее должны быть очень большим что бы поливать все растения. Так как например, под один куст винограда у меня выливается за 1 раз 70 - 90 литров воды.
    б) Так как у меня везде стоит капельный полив, то вода благодаря капле и не большому водовыливу, не представляет опасности растениям, в том плане что вода холодная. Так как она попадая каплями на землю, успевает нагреться до нормальной температуры, не принося ни какого вредя растениям.
    в) И наверное последний довод почему нет емкости, это чисто эстетический вид.

    2. Длина одной магистрали для например для винограда 240 м. пог., использую капельную трубку 16мм.

    3. На каждой линии полива по разному, у меня 12 не зависимых линий полива, самое большое количество 120 шт.

    4. У меня хватает давления, так как насос выдает 4,5 Атм.

    По поводу капельниц, я использую для деревьев регулируемые капельницы от 0 до 70 литров в час: WP_20150321_001.jpg
    Стоит дисковый фильтр, капельницы очень легко разбираются и промываются, даже если что то и попало во внутрь. Такими капельницами пользуюсь уже 6 лет, и много капельниц работают все 6 лет. Да и стоят они 2 грн за капельницу, не так уже и много при чете того что стоят у меня уже 6 лет. Единственное что поменялось в капельнице, так как это ее цвет :), с красного она стала розовой, а так работают безотказно. Я работаю плодотворно с фирмой ЗЕТ КЛИМАТ. Они занимаются оборудованием для капельного полива, все для капельного полива заказывал у них. И инжектор в том числе тоже.
    Надеюсь ответил на Ваши вопросы, если будут еще дополнительные вопросы, буду рад помочь.
     
    Kostanjoglo та ААлександер подобається це.

Поділитися цією сторінкою