Своїми руками Облаштування території біля будинку

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем Володимир П, 17 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    98,4%
  2. Ні

    1,6%
  1. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Практично у всіх життєвих питаннях ми шукаємо певного компромісу:) любе покриття,якщо це не свіжий і малонавантажений асфальт(гадаю ,що ніхто не бажає такого вирішення вдома), потребує певного догляду.Комусь подобається гламурна штучна,ще й кольорова бруківка,мені ж особисто,як вже зазначав ,до душі натуральні матеріали,-через свою неповторність,надзвичайну довговічніст ь (а може,вічність,у випадку каменю), певну ауру,яку апріорі не може мати жоден штучний матеріал ( навіть зроблений з натуральних компонентів).Деякі з моїх каменів,слугували на міських дорогах з незапам'тних часів,кілька сотень років,відполіровані людьми,кіньми,бричками,втомобілями за цей час до блиску-часом здається,що це матеріалізований час в мене під ногами.Це мова про андезито-базальт,місцевий матеріал Карпат.
    Граніт видається вишуканішим,але в колотому вигляді дійсно має дещо рапату поверхню,яка з часом потребує певного догляду-чи просто із шланга,коли тиск в мережі дозволяє,або дійсно апаратом типу 'кархера'.Полірований же граніт,який значно стійкіший до забруднення ( і значно дорожчий),на мою думку не годиться до використання під ногами,як дуже слизький.
    Бачив багато штучної бруківки,яка через кілька років ставала такою ж 'брудною'-ні вібро,ані пресована поверхня по твердості не може конкурувати з природнім каменем.
    Звичайно,доводиться боротися і з проростанням трави -я це роблю розпилюючи гербіциди,і мити,але це мій вибір і він мене ''гріє''.У вашому випадку мусите вирішувати самі.Успіхів!
     
    Saisan, ssbernada та Julla подобається це.
  2. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Мне было жаль что ваша печь-ракета не попала на конкурс и я рада что вы выложили эту тему. Я хочу чтобы вы выиграли.
     
    Володимир П подобається це.
  3. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Виграти у мене можливості немає -занадто специфічна тема,значно популярніші цілком приземлені і практичні теми,тобто,прочитав і використав ідею з користю для себе,а не химерні,затратні і складні у виконанні (коли є простіші рішення) інсталяції пенсіонера.
    Та й вагався довгий час,чи варті уваги мої фантазії,тому і виклав тему так пізно.
    Піч на конкурс не викладав,бо вже давно розміщена_я поділився нею з метою поширити популярні в світі ідеї ,які ще недостатньо,на мій погляд,впроваджуються на наших теренах.
    Попри все,
    щиро вдячний за ваші побажання.
    P.S.Прогляньте на дозвіллі мою тему про камін,може сподобається.Взагалі кажучи,я міг би виставити на конкурс кожен закапелок моєї хати -інтер"єр,веранду,сад-але в свій час не подумав фіксувати свої роботи в динаміці,-як було і що стало....
     
    Останнє редагування: 29 кві 2015
    Мирослав подобається це.
  4. churik

    churik Прораб

    Повідомлення:
    123
    Симпатії:
    399
    Адреса:
    Черкаси
    Ви вже виграли,а перемога в конкурсі то бонус.Дуже гарна робота.
     
    Мирослав та Володимир П подобається це.
  5. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород

    Дякую, Ваша оцінка багато важить для мене.
     
  6. Т.М.

    Т.М. Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.405
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Дніпро
    Ошибаетесь. Здесь уже выиграл конкурс один сосайтник ( очень мне понравилось это слово:-D) у которого тоже была работа большого объема но не такая впечатляющая как у вас. Так что еще не вечер!
     
    Володимир П подобається це.
  7. RESPECT

    RESPECT Прораб

    Повідомлення:
    284
    Симпатії:
    271
    Адреса:
    Lviv
    Плюс ваш, детальніше ознайомлюсь згодом...
     
    Володимир П подобається це.
  8. papay

    papay Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    1
    От що виходить, коли людина не обмежцє себе стандартами, фантазує и втілює свої фантазії, подібна робота буде тішити людей довгі роки, дякую що поділилися своїм надхненням, мені особисто його деколи бракує. Щодо самої роботи вона й справді варта того, щоб її побачив світ.
     
    Володимир П подобається це.
  9. yur73

    yur73 Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Харьков
    Присоединяюсь к восторженным отзывам, классно! У меня вопросик - ворота открываются внутрь двора? И ещё, как называется этот шикарный сиреневый цветок на арочке?
     
    Володимир П подобається це.
  10. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Для воріт немає альтернативи-тільки всередину (спочатку думав відкотного типу,навіть встановив направляючий швелер,на якому зараз встановлений сенсор руху,але потім змінив думку).
    ''Шикарний сиреневий цветочек'' як вже писав-гліцинія-у нас вона цвіте двічі на рік.
     

Поділитися цією сторінкою