Своїми руками Облаштування території біля будинку

Тема у розділі 'Ландшафтный дизайн и обустройство участка', створена користувачем Володимир П, 17 кві 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    98,4%
  2. Ні

    1,6%
  1. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Дякую за оцінку і добрі побажання.Маленьке уточнення-це не сад,а діляночка (3.3 сотини) перед хатою,яку я постарався якось оформити ,щоб було приємно оку і,звичайно з певною організацією в "мертвих зонах" місця по зберіганню необхідних речей для господарства,які до того часу або заваджали в майстерні-гаражі (лопати,кирки,шланги,відра тощо,),або поскидані по мірі пиляння і колки дрова,які постійно розвалювалися із сформованих купок.Подвір"я стало візуально більше,світліше ну і жінка хоч в цьому питанні перестала "гризти".Садок у мене позаду хати,як американці називають back yard -заднє подвір"я,на відміну від продемонстрованого тут front yard. "Типа сирени" називається гліцинія,дуже гарна рослинка з родини ліан,шикарно в"ється і дається формувати фактуру,єдине,що вимагає якусь опору,ось тому для неї зварив арку над сходами,а далі жінка відвела їй місце на передній перетинці перголи,оскільки решта місця назначено для винограду.Не певен,чи буде доцільно тут показувати інші частини подвір"я,тому що це вийде за межі теми....
     
    Останнє редагування модератором: 1 тра 2015
  2. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @Володимир П, я думаю модераторы и форумчане будут не против :), конечно выкладывайте интересные решения и работу, на это можно смотреть бесконечно)
     
  3. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Приємно чути,але ,видається,що це лише ваша думка-народ за тему не голосує.
     
  4. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @Володимир П, ну вы чуток поздновато выложили тему, плюс тут есть тоже конкурентные, я только недавно понял что можно голосовать ) правила почти не читал ) ну и ставки, призы, конкуренция и вск такое ) кто-то пришел за помощью, кто-то за призом, кто-то за общением. Вобщем каждому свое, не суди и не судим будеш как говориться ) но работа проделана большая. Рабский труд даже можно назвать прям как у плиточника Виктора тут на форуме. Не 1 год наверно все придумывали и делали. Мне понравилось.
     
    Володимир П подобається це.
  5. ssbernada

    ssbernada Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    м. Хмельницький
    @Володимир П, дуже гарно у вас вийшло. Можете розказати детальніше про технологію вкладання бруківки? Засипали шви піском чи цементно-пісщаною сумішю?
     
    Останнє редагування: 25 кві 2015
    Володимир П подобається це.
  6. Володимир П

    Володимир П Інженер

    Повідомлення:
    216
    Симпатії:
    559
    Адреса:
    Ужгород
    Напевне,знаєте,що як натуральна так і штучна бруківка потребує 'обрамлення'-забетонований бордюр,в моєму випадку це забетоновані крупні камені в підпірній стінці ітп.,інакше вся бруківка розсипається і випадає.В моєму випадку під бруківкою ущільнена підсипка з щебвідсіву ( часом називають ' мучка'), так само дрібної фракції щебвідсів у швах.Цемент,на мій погляд ,використовувати недопустимо,так як в результаті псується фактура натурального каменю висолами цементу.
     
    Останнє редагування: 25 кві 2015
    churik та ssbernada подобається це.
  7. Мирослав

    Мирослав Заслужений майстер

    Повідомлення:
    4.206
    Симпатії:
    4.272
    Адреса:
    м. Ужгород
    Дорогоий земляче, Ви просто ПОЕТ! І на письмі (нехай і в прозі) і в матеріалі. Гратулюю до Ваших результатів, дуже все сподобалось. Хочу побажати Вам міцнішого здоров'я і творчої наснаги - на довгі роки.
    Є категорія людей, що любить все робити власними руками. Вам це вдалося сповна (я теж так люблю, але, на жаль, дуже не вистачає часу). Успіху Вам!
    P.S. Окремо хочу Вам подякувати за гарний опис нашого милого серцю Ужгорода у першому повідомленні.
     
    I.Cherry, leshiy_40 та Володимир П подобається це.
  8. захар 1977

    захар 1977 Бригадир

    Повідомлення:
    234
    Симпатії:
    167
    Адреса:
    місто Лева
    Ну я би так не сказав.
    1. *
      Так
      24 голосов
      100,0%

    2. Ні
      0 голосов
      0,0%
     
    Мирослав та Володимир П подобається це.
  9. olly

    olly Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.283
    Симпатії:
    1.207
    Адреса:
    Украина Белая Церковь
    Спасибо за приглашение в тему, я ее видел, но только про дорожку, видно дополнили.
    Двери в сарай просто бомба!!! Люблю в таком стиле (деревенском что ли), темное дерево с потертостями и метал, смотрится просто шикарно!
    Да и в общим по проекту Вы молодец, трудозатраты неимоверные, но и красота получилась.
    Спасибо!
     
    Володимир П подобається це.
  10. ssbernada

    ssbernada Стажер

    Повідомлення:
    28
    Симпатії:
    10
    Адреса:
    м. Хмельницький
    @Володимир П, планую також облагороджувати подвір'я, тому вагаюся між гранітною та бетонною бруківкою. Помітив, що часто натуральна колота бруківка (особливо там, де їздить авто) забивається брудом. Чи маєте таку проблему? Як вважаєте, можливо збільшення нахилу заїзду (з 1 см/м до 3-4 см/м) допоможе, чи все таки потрібно регулярно користуватися керхером?
     

Поділитися цією сторінкою