Говоримо про плазморізи

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем gjkzr, 10 гру 2014.

  1. віталій3663

    віталій3663 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    32
    Треба попробувати 2 атмосфери, правда інструкція тесли каже мінімум4...
     
  2. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    @віталій3663, Це вже експеримент.
    Не забувайте що апарати і плазмотрони по конструкції бувають різні і вимоги по їхній експлуатації теж різні.

    Я працював на промисловому апараті "СЕЛМА" УВПР-400 , на якому в плазмотроні головка охолоджується водою , у Вас апарат "ТЕСЛА" китайського виробництва для домашнього використання, тому
    Різні конструкції апаратів, різні вимоги до їх експлуатації.
     
    Останнє редагування: 3 тра 2015
  3. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
  4. bon007

    bon007 Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    полтавська обл.
    Доброго дня!Можете детальніше розповісти як зробили фільтр, і яка модель Вашого плазморізу ?
     
  5. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
  6. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
  7. bon007

    bon007 Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    полтавська обл.
    Працювать можна,в залежності який метал хочете різать.Мій 3-6мм ріже відмінно 10 вже розділяючий різ виходить. Відносно фільтрів, то в мене колба з силикагелем +рідний фільтр несправлялись .Сопла летіли дуже швидко.Я вже ставляв горелку Р-80 з 60 амперного (на фото) думав на довше буде вистачать нічого не змінилося ,повернув назад рідну .Вчора поставив два додаткових фільтра вологовідокремлюючих ,і злив з ресивера літрів 2 конденсату!!!!! Був в шоці бо тижнів два тому зливав.Подивимось як воно буде ,до цього сопла вистачало од 2 до 20 і після реставрації стількиж ,не залежно від форми сопла. Про реставрцію і вдосконалення добре описано в темі http://www.chipmaker.ru/topic/131714/ DSCF0315.JPG DSCF0313.JPG DSCF0314.JPG DSCF0316.JPG
     
  8. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Да. Претензий к нему, пока никаких.

    У меня сливается каждый день. Из фильтров, две трубы, в одной 2 кг силикагеля, в другой, четыре рулона туалетной бумаги. С тех пор, как я писал свое сообщение, в фильтрах ничего не менялось (каждое утро, проверяю, наличие влаги на зеркале), сгорело два электрода, сопло работает по сей день. Режем в основном металл 4 мм, по 3-4 часа, пять дней в неделю
     
  9. bon007

    bon007 Майстер

    Повідомлення:
    42
    Симпатії:
    27
    Адреса:
    полтавська обл.
    Схематично можете показати проходження повітря у фільтрі.Дякую за відповідь !
     
  10. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Фрагмент.jpg
    Селикагель в чулке, потому как, мне попался мелкий, как маковое зерно
     
    шахматіст подобається це.

Поділитися цією сторінкою