Говоримо про плазморізи

Тема у розділі 'Оборудование и инструмент для сварочных работ', створена користувачем gjkzr, 10 гру 2014.

  1. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    На любителя . Я не пользуюсь. Все горение от меня.
     
    peps08 та s_fly подобається це.
  2. igoro

    igoro Прораб

    Повідомлення:
    456
    Симпатії:
    285
    Якщо можна якісне фото врізу плазморізом(не терміново) і словами чи потрібно додатково обробляти вріз якщо він не вариться і повинен бути рівним?
     
  3. Онуфрий

    Онуфрий Бригадир

    Повідомлення:
    91
    Симпатії:
    162
    Адреса:
    Украина Чернівці
    @igoro, все залежить наскільки Ви вправно цим користуєтесь. Я теж перші рази різав як ученик, а вже потім набравшись досвіду (трохи) почав різати краще. За лінійку краще підійшов ламінад від підлоги і довгі сопла. gjkzr де Ви берете розхідники на плазморіз. DSC01007.JPG DSC01012.JPG DSC01010.JPG DSC01011.JPG
    --- добавлено: 12 апр 2015 в 15:33 ---
    @ЮраНовик, захист це добре маска хамелеон переключити на "різка" там є перемикач "Grinding" i "Welding" ось Grinding це є різка, або окуляри газозварщика. Вибачте за якість фото. DSC01013.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 20 кві 2015
    volusik та s_fly подобається це.
  4. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Дзвонив в Харків на "Максіма-плюс"(подобається їхня сервісна політика і якість),чи планують випуск плазморіза?Планують, та в цьому році ще не буде.З вітчизняних виробників лише Патон.Херсон не планує.
     
    Маляр Серега подобається це.
  5. gjkzr

    gjkzr Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.677
    Симпатії:
    1.698
    Адреса:
    Украина
    @Онуфрий, как раз показал . После резки образуется грат ( наплыв ), сбивается любой полоской металла
    20140418_184628.jpg 20140418_184530.jpg 20140428_172947.jpg фото0064.jpg
    Сама работа плазмореза


    Расходники приходится заказывать в Харькове через почту. У нас их никто не возит. Беру тут
    http://benzopt.com.ua/g3711835-cut
     
    Останнє редагування модератором: 14 кві 2015
    параска, volusik, igoro та 3 іншим подобається це.
  6. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    @gjkzr,@Онуфрий, До речі метал має бути чистим?Ну ,там іржа,масло впливають на якість різа?
     
  7. malamyt

    malamyt Бригадир

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    255
    Всем привет! хочу свои 5 копеек воткнуть. Я как то собирался тоже покупать плазморез,(не купил из-за краха гривны) так на сколько я знаю они есть с принудительным поджегом дуги и автоматическим(т.е как сварка) так вот там есть разница которая влияет на расходники на качество и на чистоту метала!
     
  8. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Воістино Воскрес!
    Пропоную модераторам перенести пости,що не відносяться до даної теми, в тему -плазморізи.Так, по темі, шукати потрібної інформації легше.
     
    volusik подобається це.
  9. Vorfolomey

    Vorfolomey Інженер

    Повідомлення:
    737
    Симпатії:
    836
    Адреса:
    Светловодск
    Привет Серега!
    По своему опыту скажу, ресурс расходников, да и качество реза, зависит больше всего, от работы влагоотделителя.
    Достало менять заводские, на днях сделал самопальный, наполнитель селикагель и туалетная бумага. Нарезал комплект металла на котел, латунное сопло даже цвет не поменяло. Сегодня пацаны будут пилить плазмой целый день, посмотрю на сколько хватит.
    При заводском, новом влагоотделителе, сопла хватало примерно на 5-6 котлов
     
    peps08 подобається це.
  10. віталій3663

    віталій3663 Майстер

    Повідомлення:
    56
    Симпатії:
    32
    7300гр це дали знишку10%
     
    peps08 подобається це.

Поділитися цією сторінкою