Своїми руками Креслення саморобного твердопаливного котла 9 kW

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем peps08, 7 кві 2015.

  1. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.140
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Это все зависит от реализации я бы сказал на любителя , я видел фирменные , современные котлы с высоким КПД и не малых размеров которые собирались из модулей на герметике там себя идея оправдала и есть КЧМ с его низким КПД и я сказал бы в КЧМ идея модулей себя не оправдала .
     
    Zhigan74 подобається це.
  2. gucul

    gucul Прораб

    Повідомлення:
    348
    Симпатії:
    451
    Адреса:
    UA Івано_Франківська обл. Гори-Карпати
    Качайте кому треба
     

    Вкладення:

    • Бочка.doc
      Розмір файлу:
      511 КБ
      Переглядів:
      774
    Ches, Savin38 та peps08 подобається це.
  3. Витэк

    Витэк Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.084
    Симпатії:
    1.863
    Адреса:
    Золотоноша
    В КЧМ нет модулей, а есть простейшая камера загрузки и сгорания. Если же делать хорошую камеру сгорания, то как думаю в модульном варианте это будет сложнее, если вообще возможно.
     
  4. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    Ув. форумчане сегодня видел на рынке польский котел "сокол" особенность конструкции:котел обычный нижнего горения а на стенке, противоположной загрузочной дверце по вертикали две квадратные трубки вторичного воздуха, которые используются только при подключении вентилятора(как опция). Интересно:lulka::lulka:
     
  5. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.140
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    Я в том смысле , что он наборной из разных частей , немного иначе можно сделать из других частей назвать их модулями . Я тоже хотел так сделать котел из двух частей , но это выйдет не технологично , а хочется сделать котел , чтоб и на продажу можно было делать особо не заморачиваясь делать вещь .
     
    Останнє редагування: 19 кві 2015
  6. Дональд78

    Дональд78 Бригадир

    Повідомлення:
    460
    Симпатії:
    222
    В принципе думаю что предлагаемая модель будет рабочая ,т.к. принцип то работы действующий ,но я добавил бы на фасад котла(где двери) и водяную рубашку=good:vo:
     
  7. aleh001

    aleh001 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    я себе такую трубку сварил в маяк 50 квт, уголь сгорает намного лучше, только вот трубка долго не протянет...
     
  8. Sergey1966

    Sergey1966 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.140
    Симпатії:
    5.816
    Адреса:
    Одесса
    А трубка нержавеющая или как .
     
  9. aleh001

    aleh001 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    та нет обычную 4 мм сварил для пробы. на плохом угле отличный эффект даёт. когда колосники забиваются шлаком , воздух идёт через дырки втрубе в топку. Турбина ж у меня стоит
     
  10. peps08

    peps08 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.525
    Симпатії:
    2.661
    Адреса:
    м. Лохвиця Полтавська обл.
    Як і обіцяв викладаю креслення котла коли все ще раз перерахував то виходить більше 9 кВт майже 10 кВт.
    Тому буде 10 кВт.
    Креслення в Компас версія 13. Масштаб в кресленнях 1:6. Масштаб файлів для плазморіза 1:1.
    Сюди також викладаю архів власне з кресленнями в компасі, і декілька складних листів в форматі .dxf для порізки на плазморізі з ЧПУ.
    Оскільки на все катастрофічно не вистачає часу то прохання для всіх зацікавлених перевірити мої креслення на предмет помилок. Оскільки одні очі добре а сотня все рівно краще.:Hi:Не розмальовував двері, та засувки. Вторинне повітря в ньому подається аналогічно як у моїй 20-кі. На кресленнях лист №13 це передній зовнішній лист. №8 це задній зовнішній. В моєму варіанті діаметр димоходу 120 мм. Хто хоче збільшити до 150 це не проблема. В листах де кріпитиметься гільза димоходу красоти не наводив. Хто хоче той сам поробить скоси. Труба вторинного повітря 57 мм, два ряди отворів по 7 мм. З 57 труби попередньо розрізаної вздовж виготовленні заокруглення в теплообміннику.
    Чертеж 10 боковий розріз розміри.jpg Чертеж 10 нумерація листів для специфікації.jpg Чертеж 10 боковий внутрішній лист.jpg Чертеж 10 боковий зовнішній лист.jpg Чертеж 10  листи №1,3,4.jpg Чертеж 10  листи №8.jpg Чертеж 10  листи №13.jpg Чертеж 10 специфікація.jpg стиковка листів.jpg
    Доповнення: Листів 19 повинно бути два, це продовження димоходу. При збиранні котла він приварюється до внутрішнього бокового листа. Я це зробив навмисно щоб при порубці листів менше було відходів. В кого з цим немає проблем то може вирізати суцільним листом. Ну і зовнішній боковий лист з отвором повинен бути один, другий глухий без отвору, як в 20-кі.
    Ну а власне архів з кресленнями також тут.
     

    Вкладення:

    Останнє редагування: 21 кві 2015
    boba.s, Odissey, Valikot та 36 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою