Фундамент для забора (сходинковий)

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем ПРИВІТ-ПОКА, 27 бер 2015.

  1. ПРИВІТ-ПОКА

    ПРИВІТ-ПОКА Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Хмельниччина
    Ага от тільки питання мають зовсім ішний смисл. Але то таке.
    Раджу перекинути питання в більш підходящу тему або створити нову, інакше ризикуєте чекати на відповідь 100 років.
    Я трохи по читав про ті паркани. то на мою думку у Вас легкий тип паркану.
     
    ChameLeon подобається це.
  2. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Друже, які проблеми викопати яму, встановити перший і останній в ряду стовпичи по висоті і забетонувати вертикально по рівню, а інші вже встановлювати аналогічно? Ніякого фундаменту тут не бачу.
    Якби стовпи були дерев"яні, то бетонував би на кожен кутники по діагоналі, піднявши рівень кутника на 20 см та насвердливши отвори для кріплення стовпчика цвяхами. Це для уникнення контаку деревини з землею.
    Може не зрозумів питання, тоді поясніть.
     
  3. ПРИВІТ-ПОКА

    ПРИВІТ-ПОКА Підмайстер

    Повідомлення:
    40
    Симпатії:
    4
    Адреса:
    Хмельниччина
    @captain Grey, Привіт із АПК форуму beer
    Бж-бж-бж ;-)
     
    captain Grey подобається це.
  4. ChameLeon

    ChameLeon Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.209
    Симпатії:
    7.694
    Адреса:
    В. Бугаївка, Васильківський р-он
    Питання щодо розміру та глибини ями, чи варто робити розширення в основі та скільки гравію засипати на дно :)
    Як свята пройдуть, то хочу почати самостійно потроху мурувати.
    Але до Вас персонально в мене будуть інші питання пов"язані з копанкою, яку я в минулому році все ж викопав. Так що не зникайте надовго з форуму :)

     
    captain Grey подобається це.
  5. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Глибина ями буде залежати від довжини самого стовпчика та того, якої висоти Ви плануєте паркан. Я бурив ями ручним буром, але під трубу "68" і без "горизонту", бо під сітку-рабицю. Вам, думаю, треба витримувати "горизонт", а це вже вимагатиме водяного рівню. А отже і визначення кількості бетону під кожен стовпчик - там більше "тіла" с землі, там меньше - значить і бетону відповідно меньше/більше. Паркан у Вас планується провітрюваний, отже і парусність меньша, меньше бетону. Якось так надумав...
    По ставку. Пройдіть ось сюди, написано багато, але і багато корисного. Ну і звісно, запитуйте у мене в темі і тут. Буду радий допомогти землякові(у мене мати з Івангорода, що під Христинівкою за Уманью).
     
    ChameLeon подобається це.
  6. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    @ChameLeon, хоть вес предполагаемого забора и незначителен, но ветровая нагрузка все равно присутствует. И так как время Вас не поджимает рекомендую не спеша изготовить тонкостенные стаканы для забора и потом установить их, а далее столбы и ...[​IMG]
    Размер стакана делайте такой чтобы поднять вдвоем без механизмов , покупные тяжелые от 200 кг.
    Хотя можно столбы просто щебнем засыпать.
    Достоинств такого монтажа - много, недостаток один - вес стакана.:Hi:
     
    ChameLeon подобається це.
  7. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    [QUOTE="...Достоинств такого монтажа - много, недостаток один - вес стакана.:Hi:[/QUOTE]

    А вартість?
     
  8. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
     
  9. captain Grey

    captain Grey Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.733
    Симпатії:
    3.821
    Адреса:
    Суми, Україна
    Я стосовно
    [​IMG]
     
  10. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Если самому стакашки бетонные делать весом до 100 кг марки В15 то цена не превысит 60 гр\шт.,если в качестве многоразовой опалубки использовать[​IMG]
    Предлагайте дешевле
     

Поділитися цією сторінкою