Своїми руками Підіймач для гіпсокартону

Тема у розділі 'Инвентарь', створена користувачем Вуйко Олег, 15 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. X-TAZ

    X-TAZ Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.659
    Симпатії:
    802
    Адреса:
    Украйна, Днепр. область
    Видео посмотрел. Хорошая штука. Хотя я всего 1 раз помогал родичу держать гипсокартон на потолок. А так я гипсом не занимаюсь. Зато занимаемся мы топочными, корпус которых сделан из профлистов. Вот там мы и крепим листы на потолок! Бываало листы приходят по 4 метра. Держим вчетвером! А когда лист 2 метра то вдвоём свободно!
     
  2. Вуйко Олег

    Вуйко Олег Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    14
    я теж головою колись тримав. Було що лист розламався рівно там де була голова, і одна половина гіпсокартону дала по спині, а друга половина дала по носі)) це примусило думати і ось вийшов такий підіймач. Ідею підказав знайомий.
     
    Rom5 подобається це.
  3. Vladlen

    Vladlen Шабашник

    Повідомлення:
    3.613
    Симпатії:
    695
    Адреса:
    Сумы
    Прям Ньютон и яблоко.Здоровье дороже
     
  4. Вуйко Олег

    Вуйко Олег Стажер

    Повідомлення:
    25
    Симпатії:
    14
    Ось фото)
    DSCN1258.JPG DSCN1257.JPG
     
    Останнє редагування модератором: 24 бер 2015
    Odissey, Степан1982 та Andrii_M подобається це.
  5. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    Сначала не понял что за тема @Вуйко Олег, Гипсокартон какаето антена, на видео какойто крест, парень в балаклаве на фото, никак не мог допетрить что к чему, не проснулся может еще)
    Наконецто по коментам понял что и как, с гипсокартоном не работал еще както поэтому и далекий)
    Вобщем штука понял класная и вы мея натолкнули на мысль как можно сделать сушку для белья, давно хотел сделать и вы мне напомнили ) ии подкинули пару идей. 85120-500x500.jpg
     
  6. volodyat12

    volodyat12 Стажер

    Повідомлення:
    14
    Симпатії:
    2
    Останнє редагування модератором: 6 кві 2015
    Liana подобається це.
  7. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Корисна річ! І справді дуже дуже необхідна, коли з підсобниками туго. Голосую.
    У мене була проблема в тому, що батькам тяжко було мені тримати листи, то я ставив на козла пару книжних полок, поки не впирав лист до профілю (це займало пару десятків секунд), а потім вже спокійно сам все кріпив. Але так як у мене всього 120 м2 стелі тра було змонтувати (на даний момент половина лишилася - все робиться по мірі просування ремонту), то не робив подібного підіймача.

    @Вуйко Олег, не зовсім зрозумів, ви заробляєте цим на життя, чи була потреба монтажу гіпсокартону у себе в помешкані?
     
  8. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 8.
    Зараховано: 5.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: Toljanos, Sharanho1601, UDUOL,
     

Поділитися цією сторінкою