Своїми руками Розформовуючий станок власної консткрукції для виготовлення бруківки

Тема у розділі 'Станки', створена користувачем viktor28465, 13 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    @Степан1982, РЖУНІМАГУ:vo:
    Анекдот в тему.
    Собрались мужики в баньку попарится, пришли, раздеваются, один штаны
    снимает, а на нем - чугунные трусы. Ну сразу вопросы - типа че, да как?

    Мужик отвечает типа - да жена достала, обычные трусы рвутся часто,
    стирать надо постоянно, а с этими поблем нет.
    Ну ладно, раздеваются дальше, мужик носки снимает - а на ногах пальцев
    нет.
    Мужики -!!!!!!!!!!??????????
    Мужик отвечает - да резинка пару раз лопнула.
    Коротше, якщо робити труселя з бетону, то ходити треба в таких *кедах*:-D
    [​IMG]
    А як серйозно, то якщо робити труселя з бетону обємними і пустотілими, то вийдуть досить креативні смітники, чи *вази* на двір для квітів, черевики ж такі є.

    Я такого не робив, тому напевно не скажу, але мені здається що скоріш за все це полімербетон.
    Колись робив 60 м2 *цікавої* плитки, то з того часу в мене імунітет до *колорміксів*Як знайду фото, то покажу.
     
  2. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    roflroflrofl
    Ідея супер! good

    Цікаво будоб подивитись!
     
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    На жаль не знайшов фото, мабуть вони були на вінчестері який *вмер* і з собою прихопив усю інфу, там ще були всі мої *кулібінські *відео, то я в дипресії ходив півроку. На Паску маю бути в тих краях, то сфотографую і розкажу як робив.
     
    Степан1982 подобається це.
  4. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    @viktor28465, У меня дома ноутбук любит тоже страшные вещи делать, так я теперь на 2 внешних винчестера копируют фотки и инфу разную, рекомендую
     
    viktor28465 подобається це.
  5. realcat

    realcat Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    проголосував + бо роботи вкладено море.
    З.І. ноутбуки/компи/флешки/диски/всяке різне(з часом вмирає) синхронізуйте файли з хмарним сервісом
     
  6. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    Дуже солідна робота. Гідний претендент на перемогу. Плиточка у вас дуже гарна виходить!
     
  7. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Звісно дякую, але щоб Ваш голос був зарахований, потрібно мати 20 написаних повідомлень.

    Поверхнево погуглив, треба вникнути детально, щоб не наступати на тіж граблі, бо пропали і відео дітей(перші дні, слова, кроки) і процес створення вібропреса *на коленке*в гаражі.Ну кулібінські відео буду кидати на ютуб, там може не пропадуть, а домашній архів треба синхронізувати.От добавив відео, хоч і не зовсім до теми, але мішалка в ньому є, правда трохи охрип, але на суть то не впливає.


    Дякую, дуже радий, що обєм і підхід до роботи оцінюється. Якось в мене не доходять руки доробити дійсно солідну роботу-вібропрес, туди я праці вклав дуже багато, і розказати є про що.Може й дороблю, бо намічається тенденція що плитка, то останне що зараз треба людям (один конкурент вже закрився, бо кількість замовлень не покриває зарплату працівникам) я ж працюю сам тому ще *поборсаюсь*а може котли на дрова почну варити, товар ніби ходовий.
     
    bogdansv, Julla, Odissey та ще 1-му подобається це.
  8. Степан1982

    Степан1982 Бригадир

    Повідомлення:
    252
    Симпатії:
    218
    Нема питань зараз організуємо :)
    Різбонарізна мішалка сподобалась! а головне вирішення питання!
    Нажаль така тенденція є і в інших сферах, але треба не опускати рук! І продовжувать працювать, бо з кризи вийде той хто працює!
     
    viktor28465 та Julla подобається це.
  9. realcat

    realcat Стажер

    Повідомлення:
    23
    Симпатії:
    4
    повідомлення я можливо добю до планки
    по роботі використовую гугл диск. один недолік до 15 гб безкоштовно. для архівування своїх файлів використовую https://mega.co.nz/ і http://www.ozibox.com/ 50 і 100гб безкоштовно
     
    viktor28465 подобається це.
  10. swwsww

    swwsww Підмайстер

    Повідомлення:
    52
    Симпатії:
    20
    Поділіться будь-ласка пропорціями бетону для бруківки.
     
    Калясік подобається це.

Поділитися цією сторінкою