Варiанти утеплення стiн з газобетону 30см

Тема у розділі 'Звукоизоляция и теплоизоляция', створена користувачем rom4ik575, 9 бер 2015.

  1. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Доброго вечора! Я в тата екструдованим пінопластом 40 плотності 4 см товщини закрив 20см газобетон, це була його вимога і сперечатися я не став, не велика кухня 15 кв/метрів в взимку в них буває максимум -15 як ви рахуєте чи правильним було таке рішення.
     
    Lukyan31 подобається це.
  2. Lukyan31

    Lukyan31 Майстер

    Повідомлення:
    146
    Симпатії:
    7
    Чому ні? Екструдований полістірол дуже хороший матеріал.
     
  3. andrij64

    andrij64 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    6.381
    Симпатії:
    6.893
    Адреса:
    Стебник
    Матеріал то хороший, але як би не було замало 4см.
     
  4. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    і усьо. крапка.
    вчинили правильно. і тепліше і лад
     
  5. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Ну газобетон 20см пінопласт 4см, армуюча сітка плюс клей цемент, і фініш короїд з середини гіпсокартон і шпаклівка фінішна, ось і вся обробка стіни буде.
     
  6. hlyust

    hlyust Стажер

    Повідомлення:
    22
    Симпатії:
    7
    Адреса:
    Ровенская область
    На сколько газобетон практичен будет в будущем, и не посыпится утеплитель с него, читал, что он чувствителен к температурному расширению
     
  7. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Я не можу вам сказати на цей рахунок нічого, один тест ми проводили залишилися куски порізали по 15 см товщиною і вклали в мангал, після чого розвели багаття та жарили шашлик, дно мангалу було трішки тепле, він не потріскався нічого з ним не сталося на рахунок температурного розширення вроді залишився такий як і був. На рахунок утеплювача скажу вам на наступний рік як він перестоїть зиму!
     
    barnych подобається це.
  8. barnych

    barnych Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.309
    Симпатії:
    647
    Адреса:
    городок львівської обл.
    але всеж 4см. мало
     
  9. AOZ1

    AOZ1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.158
    Симпатії:
    1.384
    Адреса:
    Киев Бортничи
    В 2007 году утеплял газобетон 10 сантиметровым пенопластом 15 плотности. Артисановский клей, зонтики (проблема была найти такие длинные) сетка. Все крутили у виска. Пока ничего не отвалилось.
    Сейчас по Киеву это стандарт. В этом году получилось наконец поштукатурить по дорогому.
    Так что утеплятся надо на сколько хватает денег. Знаю человека в Вильнюсе с 40 сантиметровым пенопластом 15 плотности поверх газобетона. Строился на пару лет раньше меня. А экструдированный пенопласт это для богатых лохов. Ну или моя 10 сантиметровая десятка для бедных лохов, как сказал мой сосед с 4 сантиметровым экструдером. :)
     
  10. carder

    carder Підмайстер

    Повідомлення:
    46
    Симпатії:
    8
    Ну що я можу сказати, я зробив так як мені сказали подивлюся як воно буде! В мене питання після утеплення 10 пінопластом 15 плотності ви різницю побачили чи економію енергоносіїв, у вас це будинок я так розумію, можете нам розказати?
    --- добавлено: 8 жов 2015 у 13:18 ---
    Кухня в цьому році не буде здана в експлуатацію ну а так в планах тепла підлого утеплення даху. як на мене то мабуть багато тепла тікає через стелю, ну і на півдні нашої країни нема таких морозів як на півночі.
     
    Останнє редагування модератором: 16 жов 2015

Поділитися цією сторінкою