Своїми руками Твердопаливний котел. Що по чому

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Чубака, 8 бер 2015.

?

Голосуєте за цю тему?

Голосування закрито 24 тра 2015.
  1. Так

    100,0%
  2. Ні

    0 голосів
    0,0%
  1. Чубака

    Чубака Бригадир

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Рівненщина
    Отже, сьогодні останній день голосування. Хочу подякувати всім, хто голосував за цю тему. У ній я намагався повністю розкрити процес виготовлення універсального, автономного твердопаливного котла своїми руками. Максимально розкрив виробничий процес, включно з кресленнями та кошторисом. Я думаю, що ця тема є надзвичайно актуальною, з огляду на те, що вона отримала найбільшу кількість переглядів з усіх конкурсних робіт. Ще раз дякую усім!:sps:
     
    qwestap подобається це.
  2. Andrii_M

    Andrii_M Адміністратор Команда форуму

    Повідомлення:
    7.147
    Симпатії:
    5.906
    Адреса:
    Київ
    Голосування першого туру завершено!
    Загальна кількість голосів: 67.
    Зараховано: 23.
    Голоси таких форумчан не зараховані, в зв’язку з тим, що вони мають менше 20 дописів: kav4ik, tepmer, Sachem, Sonjet, silverdan, Shurka, Іван Добуш, belka2, Valikot, renkas_vm, tarassrogii, Egor_t, myz, Сандр, zaraa, zmeev, monahvk, aleks-svetlov, fireman57, грушко, Модестович, lvivor, IVENN, MehaNikUm, Tehjob, Antonovka, ellion, Andreb, rulyach, othing, István., ddd80, ене, rzabolotniy, іван івановмч, Сергій Мирон, Анатнех, veter_nikopol, Gust, Sharanho1601, Kellabar, Сергей Б., Шурик Сказка, Mixasyk
     
    Чубака подобається це.
  3. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    Чому у вашому котлі, перший колодязь зроблений в сторону дверок, адже при відкриванні, щоб догрузити палива, дим буде прориватись в приміщення.
     
    Останнє редагування: 4 чер 2015
  4. Чубака

    Чубака Бригадир

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Рівненщина
    Це зроблено для того, щоб його можна було почистити від сажі з цих самих дверок.
     
  5. CAM

    CAM Бригадир

    Повідомлення:
    228
    Симпатії:
    136
    У мене схожий котел, тіки на 2колодця, закінчую, десь на 9кв з 3мм металу, а є на 4 колодця, то з січня працюе взагалі 2,7мм метал десь на 20кв. А так то звичайно одну дверку зєкономили, прийму собі до уваги, наступний може буде на три колодязі. Я взагалі не бачив перший колодязь до стіни, все до дверок.
     
  6. Чубака

    Чубака Бригадир

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Рівненщина
    przekroj.png ось для прикладу, польський котел krzaczek. Тут видно що перший козирок до стіни. Таких прикладів багато. Мій старий твердопаливний котел. Та ж сама історія. CAM00412.jpg
     
  7. Vitaliy P

    Vitaliy P Новачок

    Повідомлення:
    1
    Симпатії:
    0
    Адреса:
    Фастов
  8. Вася 87

    Вася 87 Підмайстер

    Повідомлення:
    82
    Симпатії:
    18
    Адреса:
    Покуття смт. Заболотів
    @параска, а можна схему Вашого котла, а то важко представити собі шо там всередені.
     
  9. Чубака

    Чубака Бригадир

    Повідомлення:
    73
    Симпатії:
    110
    Адреса:
    Рівненщина
    Комин на такий котел треба солідний.
     
    параска подобається це.
  10. параска

    параска Прораб

    Повідомлення:
    721
    Симпатії:
    342
    Адреса:
    Івано Франківська обл. Косівський р-н
    а де брав такі дешеві електроди
     

Поділитися цією сторінкою