Питання по сходах, що не потребують створення окремої теми

Тема у розділі 'Лестницы', створена користувачем woxhol, 27 лют 2015.

  1. woxhol

    woxhol Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.129
    Симпатії:
    1.088
    Адреса:
    ЛЬВІВ
    Доброго дня!
    В цій темі будемо розглядати різноманітні загальні питання стосовно сходів, що не потребують створення нової теми.
    Гарного всім настрою та приємного обговорення)

    Добавлю що це дуже корисний крок для користувачів,в такій темі можна задати будь яке питання стосовно сходів не створюючи тем "однодневок"які потім губляться в розділі і цінна інформація стає труднодоступна для пошуку.hello.

    Не секрет що сходи це досить вагомий в фінансовому плані столярний виріб і не всі забудовники можуть собі дозволити запросити майстра для їх виготовлення ,тому "Для форумчан що мають будівельну історію а також приймають участь в житті форуму (крім політичних тем)але через фінансові труднощі не можуть замовити готові сходи-проектування та консультації щодо самостійного виготовлення дерев'яних сходів-БЕЗКОШТОВНО!!"Під проектуванням розумієм:технічна документація для виготовлення та монтажу+файл для друку на плотері шаблонів 1:1.
     
    Останнє редагування модератором: 19 сер 2015
    Юра2, alexduc та Andrii_M подобається це.
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Да. В таком барабане, прямой нож, будет иметь разное расстояние до оси, от центра к краям. Может он для фигурных ножей?
     
  3. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Та ні, звичайний оранжевий совецкий рубанок, (за 150грн взяв колись)важкий звісно, але ширина 10 см і движок звір.Просто для того що ним стружеш, той еліпс не критичний.
     
  4. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Хто-то, за внедрёж рационализаторства, премию отхватил.
     
    viktor28465 подобається це.
  5. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    Я би не сказав що вона неправильна, в неї призначення інше, ножі які ідуть під кутом краще і чистіше ріжуть, менше сідають.
     
  6. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Не вважайте, то я використав такий термін щоб докопатись до суті.

    Все вірно. Але для отримання ідеально плоскої поверхні фрезерування, вони мусять бути спіралевидні, а не прямі.Хоч може та бочкоподібність у долі міліметра в столярці і не критичнаhello
     
  7. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    А хто сказав що ця головка для прямих ножів, скоріше всього в неї потрібно ставити фігурові з розрахунком на похибку.:nozhovka:
     
    viktor28465 подобається це.
  8. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Ніхто не каже. Але те що десь на планеті є чоловік який вставив прямі ножі в таку головку і готує нею торці під склейку в мене сумнівів не викликає.І ніяк не зрозуміє чому шпари виходять:rubanok:
     
  9. slavko.malynovsky

    slavko.malynovsky Інженер

    Повідомлення:
    685
    Симпатії:
    634
    Адреса:
    Львівщина
    А тут з вами я згідний, але то вже його проблеми(нехай на форум заходить)beer
     
    woxhol подобається це.
  10. Теодозійович

    Теодозійович Майстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Галичина
    Мої вітання.Ось мої сходи,на запитання відповім. P3151690.JPG
     
  11. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Щоб докопатись до істини, взяв пилку:nozhovka: і відрізав кусок коробки з обналічкою від швагрових дверей :-D
    Він їх купив у майстра, який наплутав з розмірами і клієнт з Кончі-Заспи їх принципово повернув, а фірма повісила їх на нього(тепер він у рабстві)Фірма робить двері для самих*бідних* і дубові то в них бюджетніO=-
    В професіоналізмі майстрів сумнівів немає, ось зріз коробки, а знизу обрізок мого підвіконня там є шпарина.Зєднання для наглядності обмалював.
    P1020570.JPG P1020572.JPG
     
    Останнє редагування: 18 бер 2015

Поділитися цією сторінкою