Своїми руками КСТ-16 переделанный и усовершенствованный

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем silverneo, 9 лют 2015.

  1. Sergey85700

    Sergey85700 Стажер

    Повідомлення:
    26
    Симпатії:
    21
    Адреса:
    Донецкая область Волноваха
    Олександр, а як боролися з наслідками закипання? Бо при закипанні, може ємність розірвати.
    Хочу реалізувати ідею такого гарячого водопостачання від ТТ котла, та не знаю, як сбрасувати тиск, або зайву теплову енергію.
     
  2. SashulkaB3

    SashulkaB3 Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    м.Рівне
    Для того є група безпеки, продається де хоч, тільки треба підбирати по тиску який Вам треба.
     
    Sergey85700 та Шурик Сказка подобається це.
  3. Олександер_1

    Олександер_1 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.208
    Симпатії:
    3.210
    Адреса:
    Між поділлям і поліссям
    Ємність була підключена до водогону постійно, так як зараз електробойлери, тому тиск був стабільним. А якщо бувало закипить то просто відкривали кран гарячої води. Гаряча збігла, холодна набралась. Але то було дуже давно, зараз зверніть увагу на групи безпеки, так як Вам написали вище.
     
    Sergey85700 подобається це.
  4. SashulkaB3

    SashulkaB3 Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    м.Рівне
    Літо профукав, а тільки тепер добрався до котлика. Вирішив подати вторинне повітря до камери згорання, але ще невистачило труби то недовів до загину теплообмінника та всеодно свій плюс воно дало. Єдине то спробував розпалити зверху то нічого з того не вийшло, закидало золою дрова і очаг затух.:facepalm:
    Заодно зробив короб під термометр, тепер він не гуляє по поверхні від зернят соняшника, які постійно сушить теща :-D
     

    Вкладення:

    Дональд78, Шурик Сказка, tecton та ще 1-му подобається це.
  5. kia777

    kia777 Стажер

    Повідомлення:
    20
    Симпатії:
    9
    Адреса:
    Кременчуг
    Ему воздуха не хватает, посмотрите посты ранее, я рисунок выкладывал. У меня все горит верхним горением НА УРА!
     
    Шурик Сказка та SashulkaB3 подобається це.
  6. maetro

    maetro Стажер

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    5
    Адреса:
    Киев
    У меня такое же приспособление, но отверстий в вертикальных трубах больше. Горение устойчивое. Еще обязателно из листового железа сделать надо заслонку , чтобы воздух попадал в зону горения ТОЛЬКО через трубки.
     
    Останнє редагування модератором: 15 лис 2016
    Шурик Сказка та SashulkaB3 подобається це.
  7. SashulkaB3

    SashulkaB3 Майстер

    Повідомлення:
    86
    Симпатії:
    58
    Адреса:
    м.Рівне
    Я це замітив коли золи нападає настільки багато, що подача повітря здійснюється тільки через труби, ось тоді з отворів труб йде синє пламья як з газової духовки.
     
  8. alexAx48754

    alexAx48754 Майстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    36
    А я не вытерпел и из кст12,5(размер как у кст10) ,сделал котел нижнего горения...Сзади вварил теплообменник а внизу зольник и еще одну дверку...Низ в шамоте без вод.рубашки...Итог- горит все и даже кокс не дробленый , чего раньше не мог сжечь...Единственное - так и остался маленьким обьем камеры загрузки, но так как дом 64 кв метра и довольно теплоемкий(утеплен) то горит примерно часов 7 на рт...Система отопления вмещает где-то около 270-280 литров и при морозах в -15 хватает температуры теплоносителя приблизительно 50 градусов... Фото сделаю на днях если будет интересно..Сам котел переварил за неделю в конце октября , поэтому толком не испытывал , да и морозов пока не было , ночью около 0...
     
  9. alexAx48754

    alexAx48754 Майстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    36
    Вот и фото котла -
    --- добавлено: 20 лис 2016 у 15:54 ---
    Подробнее
    --- добавлено: 20 лис 2016 у 16:03 ---
    5 труб 57мм-высота теплообменника около 50см...При закрытии клапана прямой тяги - температура дым. трубы падает ощутимо...Поставил пока везде асбестовый шнур , дверки можно регулировать...При первой растопке в окне прочистки из теплообменника капал конденсат...В данный момент при растопке и температуре на котле 21 градус и выше конденсата нет..Есть обычный подмес при помощи крана...Позже выложу видео в камере дожига..Габариты котла внутри 25 на 30 и высота где-то 65-70 см до верха внутреннего зуба.Мощность котла уменьшал под мои 64кв как мог-колосником, газ окном и т.д...Будут вопросы отвечу..
     

    Вкладення:

    • DSCN0199.JPG
      DSCN0199.JPG
      Розмір файлу:
      76,8 КБ
      Переглядів:
      136
    • DSCN0200.JPG
      DSCN0200.JPG
      Розмір файлу:
      76 КБ
      Переглядів:
      130
    • dscn02033.jpg
      dscn02033.jpg
      Розмір файлу:
      190,2 КБ
      Переглядів:
      142
    • dscn02000.jpg
      dscn02000.jpg
      Розмір файлу:
      139,8 КБ
      Переглядів:
      138
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2016
    Bogdan72, zootechnik, Алекс Иваныч та ще 1-му подобається це.
  10. alexAx48754

    alexAx48754 Майстер

    Повідомлення:
    29
    Симпатії:
    36
    Несколько видео о работе котла , хотя температура около 50 градусов-еще не режим...
    --- добавлено: 20 лис 2016 у 17:55 ---
    Еще.
    --- добавлено: 20 лис 2016 у 17:56 ---
    и
     
    Останнє редагування модератором: 28 лис 2016
    SashulkaB3, Дмитрий ДАР, silverneo та 3 іншим подобається це.

Поділитися цією сторінкою