Хто що порадить по опаленню??

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем Hryhorii, 22 січ 2015.

  1. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Энки, так там в основному буде працювати рециркуляція. а про м.вод.ст, просвітіть будь-ласка, а то не зрозумів.
     
  2. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    NPSH
     
  3. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    думаю це компенсується висотою розширювального баку.
     
  4. Hryhorii

    Hryhorii Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    4
    це ви про теплу підлогу чи про парове? я так думаю ще може зробити вхід від колектора котла, до колектора теплої підлоги, між ними поставити якийсь клапан, якийби подавав гарячу воду коли температура теплої підлоги падає наприклад до 30 градусів, потім коли температура піднялася до 45 знову прикривався і т.д а насос постояно ганявби воду між холодним колектором і гарачим. можливо є в продажі даже такий клапан.
     
  5. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Ну да. Мачту повыше, и точно компенсирует.
    Каждый метр на счету, может быть.
     
  6. Hryhorii

    Hryhorii Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    4
    Вот сьогодні прийшла в голову трохи інша схема, в ній мені здається менше буде труб , і циркуляція повина бути добра, Хто що думає? Безымянный.JPG
     
  7. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    в принципі, якщо насос на 4 м, то коли вузол на ІІ а бачок на горищі, то мало б придавити.
    --- добавлено: 26 янв 2015 в 21:24 ---
    обов'язково клапан. в продажі є навіть годові змішувальні групи, а можете і самі зклепати. а про насос на другому поверсі - говориться щоб він не передавлював тиск в системі.
     
    Останнє редагування модератором: 3 лют 2015
  8. Hryhorii

    Hryhorii Стажер

    Повідомлення:
    16
    Симпатії:
    4
    основний то клапан, щоб він якраз підмішував гарачу воду, бо читав на форумі(тут) якщо подати 80 градусів в теплу підлогу то це не дуже добре відбивається на стяжці, а змішувальну групу можна і самомму зробити.
     
    Останнє редагування модератором: 3 лют 2015
    Uh0 подобається це.
  9. Энки

    Энки Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    15.888
    Симпатії:
    15.562
    Адреса:
    Київ
    Тут дело в том, что от тех 4х метров, к концу кольца, останется. И тут, чем больше абсолютное давление перед насосом, тем лучше.
     
  10. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    Энки, я про напір і говорю. якщо висота поверху 3,5м + 1 м висота бачку то насос в кавітації не працюватиме.
     

Поділитися цією сторінкою