4х4

Тема у розділі 'Автоклуб', створена користувачем Johny B, 20 січ 2015.

  1. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    А я профукав "укртелеком", було куча вар1ант1в. А головастик крута машина :vo:
     
    Останнє редагування: 24 січ 2016
  2. Kuznec

    Kuznec Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Вінницька обл.
    В великому селещі, де тьма транспорту, тракторів, будь-яка невисипана дорога є бездоріжжям. Елементарно - вивезти сміття на смітник, куди доїзжають тільки трактори в дощову та сиру погоду. Довго розказувати, але мені наразі саме потрібен невеликий повноприводний бортовий вантажний автомобіль. А це чудо хоча і 1984 року, та на задньому мості по асфальту впевнено їде 85км\год, згорки навіть 110км\год і не відчувається ніякого дискомфорту. Я такого уаза більше року шукав, об"їздив усю область і сусідні, бачив їх більше 2 десятків, - поки врешті мені не підвернулась удача. Він в технічно справному стані. Все ідеально працює - двигун, роздатка, коробка, ...до останньої лампочки. Раніше їздив по Києву, потім перегнали на Вінницю. Стояла зверху будка для перевозки людей. Потрібно лише поварити - є дірки в рамі та кабіні - прогнили, обробити і пофарбувати. Це все я можу зробити самотужки.
    --- добавлено: 24 січ 2016 у 16:19 ---
    Дуже великий адреналін попадає в організм, коли ти під"їзжаєш з соше до польової дороги, стаєш перед колією, якій і краю не видно... papa Подекуди вона розмісена, подекуди залита водою. Ти сидиш і думаєш - варто чи ні ))) Звідки по ріллі прийдеться йти за трактором?:lulka: Але всетаки плюєш на ті страшні думки... Заводиш трєщотки, підключаєш передній міст, включаєш понижену, на коробці 1,2,3 і погнав. І ця машина впевнено суне туди, куди ти повертаєш кермо. Потрібно - виїде з колії, потрібно назад в неї впірне, і валить як танк!good Нє ну бувають прикрі моменти як на попередніх фото. Там в лісі пісчана дорога і її підорали зобох боків - бо пожежа була. Скинуло випадково в ріллю одним бортом і я по недосвідченості ще затягнув 10м вперед. Далі їхати впередне зміг. Але повторюю - за трактором не йшов - проорав назад колію30-40м і виїхав своїм ходом) А потім знову поїхав прямо і проїхав небезпечну ділянку....:sila:

    Раніше доводилось і легковою проскакувати небезпечні участки, але саме за кермом уаза ти відчуаєш всю його міцність... kon
     
    Останнє редагування модератором: 1 лют 2016
    Odissey подобається це.
  3. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна

    Не дуріте себе і обдуреним не будете.(20літрів бензину, це не 6 солярки)
    Я від"їздив на багатьох всюдиходах, повірте, це не найкращий варіант.
     
  4. Kuznec

    Kuznec Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Вінницька обл.
    Ви хочете поговорити про дизелі? В мене з 2007 по 2010 був фіат добло 2004р 1,9JTD, з 2010 по сьогодняшній день сітроєн берлінго 2.0HDI 2006р. Будемо обговорювати в цій вітці якість палива, витратних матеріалів та ремонт сучасних дизелів?? До совкового лаха відро запчастин коштує 1 тис грн і все можна ремонтувати самотужки, якщо руки не криві Crazy До іномарки тільки ТО (заміна мастила та фільтрів) проведене своїми руками стає від 1200 грн, при умові використання брендових витратників. А по витратам пального уаз може трішки обходить газель.
    Мені для кузні вантажівка необхідна. Раніше завжди наймав таксі. І я полюбляю офроад. ))
     
    Останнє редагування: 24 січ 2016
  5. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    @Kuznec,
    -то це Ви Батьку із ким тут зараз розмовляли...
     
  6. Kuznec

    Kuznec Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Вінницька обл.
  7. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
  8. Odissey

    Odissey Інженер

    Повідомлення:
    734
    Симпатії:
    864
    @Kuznec, головне, що вам подобається і приносить задоволення.
    Також бачив на авторіа купа варіантів від Укртелекому. Ціни дуже приємні, але відповідають стану. Далі перегляду оголошень не пішов - мені таке авто поки без потреби.
     
    leshiy_40 подобається це.
  9. Johny B

    Johny B Майстер

    Повідомлення:
    101
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Чернівці
    Хлопц1 не спорьте, я теж полюбляю бездор1жжя, 1 е р1зниця м1ж просто за1хати на дачу 1 про1хати там де н1хто взагал1 не 1хав. А на рахунок Уаза , то за так1 грош1 не в1змеш н1чого кращого. Тойота , Н1ссан то вже бюджет нетой. А 1дуть уази моментами краще, з головою! На рахунок дизеля, зарас практика показала, що хороший бензиновий на газу dance
     
  10. Kuznec

    Kuznec Майстер

    Повідомлення:
    36
    Симпатії:
    31
    Адреса:
    Вінницька обл.
    От-от, в сусіда бусік старий мерс 308 - 2,3л атмосферник - в сільському режимі по нашим ямам розхід 15л, по місту 12л. Буде мороз -20 старого дизелька не дуже й просто завести. Я коли їзжу сітром, серце кров"ю обливається від стану доріг в районі (козятинський). Літом ходову перебирали, підшипники ступіц, ричаги - то пів-того уаза по ціні відслинив... А в уазі байдуже ті ями, запчастин я вже назбирав пару мішків)). Газ мабуть поставлю теж - балон і ще дещо я вже прикупив...
     
    Останнє редагування: 24 січ 2016

Поділитися цією сторінкою