Дозвільна документація на будівництво будинку. Етапи отримання дозволу

Тема у розділі 'Юридические вопросы, нормативные документы', створена користувачем podgarik, 12 січ 2015.

?

Чи отримували Ви дозвіл на початок будівництва?

Голосування закрито 11 лют 2015.
  1. Ні, я будував самозабудовою, а потім легалізував.

    1 голосів
    33,3%
  2. Я отримував дозвіл перед початком будівництва.

    2 голосів
    66,7%
  1. MoBass

    MoBass Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    2
    Оновлю інформацію.

    Сьогодні зайшов на сайт ДАБК, в них можна завантажити зразок заповнення повідомлення про початок будіівельних робіт та бланк в форматі MS Word, тобто, можна набрати всю інформацію в електронному вигляді та поставити тілький живий підпис. Почав заповнювати, порівнюючи з тим бланком, який в мене був. Але, мабуть, якось змінилася редакція цього бланку, бо не усюди співпадало одне з одним.

    Спробував подзвонити на номер ДАБК, щоб вони розповіли, що до чого. Дали номер якогось центру надання адміністративних послуг, але туди дозвонитися було взагалі неможливо.

    Тому ще декілька питань до тих, хто останнім часов подавав повідомлення.
    1. В шапці в графі "місце проживання" треба вказувати прописку в паспорті чи фактичну адресу?
    2. Знов таки, куди відсилатимуть відповідь -- за адресою прописки чи проживання?
    3. В тексті повідомлення ті розділи, що до мене не мають відношення, видаляти, чи ставити якісь прочерки?

    Заздалегідь вдячний за відповіді.
     
  2. buddybuild

    buddybuild Заслужений майстер

    Повідомлення:
    5.307
    Симпатії:
    6.176
    Адреса:
    Черкассы
    зразок заповнення повідомлення про початок для фізичних осіб = житловий будинок
    http://www.minregion.gov.ua/attachm...Zrazok_povidomlennya_dlya_fizychnykh_osib.pdf
    більше
    Роз’яснення щодо процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва об’єктів (залежно від категорії складності)
    http://minregion.gov.ua/building/ro...tiv-neobxidnix-dlya-zdijsnennya-budivnicztva/
     
    MoBass подобається це.
  3. sanykrimea

    sanykrimea Firewall Команда форуму

    Повідомлення:
    25.886
    Симпатії:
    82.186
    [​IMG]

    Розроблена покрокова інструкція легалізації самобуду
    08.06.2015

    Мінрегіоном розроблена детальна інструкція щодо практичної реалізації процедури прийняття в експлуатацію об`єктів будівництва, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт.

    [​IMG]

    [​IMG]

    Детально з інструкцією можна ознайомитися ТУТ >>>

     
    Зємлємєр та buddybuild подобається це.

Поділитися цією сторінкою