Прошу проаналізувати схему опалення будинку

Тема у розділі 'Отопление и горячее водоснабжение - общие вопросы', створена користувачем tarfot, 11 січ 2015.

  1. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    боюсь що ні,не можна зменшити.термоголовки - це добре,як ви обмежите температуру в радіаторний контур?в акумулюючій ємності може бути і 80 і 90С
    --- добавлено: 12 янв 2015 в 18:06 ---
    з температурою в 60-70С навіщо взагалі іі використовувати?вона має акумулювати тепло,а не яка температура потрапила,така і пішла на систему.це моя думка.
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2015
  2. tarfot

    tarfot Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    2
    З Вами 100% згідний.

    Можливо я щось не розумію, поправте. Для чого зменшувати температуру в радіаторному контурі якщо обігрівач - радіатор буде видавати задану температуру.
    Дякую за відповіді.
     
  3. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    котел має найвищий ККД при максимальній потужності і найвищій температурі.75-85С.ви спалюєте дрова при найвищому ККД це тепло акумулюєця в ємності звідки ви вже задаєте температуру води по системі.в теплу підлогу не вище 45-50,в радіатори не вище 70с це зумовлено пластиковими трубами.щоб вони прослужили вам довше.
    --- добавлено: 12 янв 2015 в 18:41 ---
    якщо ви ємність ще не купили - то не спішіть.краще роз"єднати систему опалення з ГВП.яку ціну плануєте віддати за ємність?
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2015
    tarfot подобається це.
  4. tarfot

    tarfot Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    2
    Дякую за відповідь. Де порадите встановити триходовий та який саме?
     
  5. Іван 55555

    Іван 55555 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.306
    Симпатії:
    1.140
    Адреса:
    калуш
    зайдіть до мене на сторінку.там в альбомаx є фото котелень.там все зрозуміло.
    --- добавлено: 12 янв 2015 в 18:53 ---
    триxодові Герц,і для підвищення темп.зворотньоі лініі і для регулювання магістральноі температури.
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2015
  6. Voyutichi

    Voyutichi Модератор Команда форуму

    Повідомлення:
    16.117
    Симпатії:
    8.913
    Адреса:
    м. Самбір
    tarfot, ще насос підмішування на гребінці теплої підлоги поставте в правильному місці.
     
  7. Andriy1988

    Andriy1988 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    1. Твердопаливні котли мають певну температуру теплоносія яка має бути на зворотці аби котел гарно працював тому термодатчик від трьохходового має бути прикріплений до зворотки і сам трьохходовий буде вже регулювати температуру теплоносія а насос має працювати весь час;
    2. Насос я на рисунку зобразив так як є у вас але насправді насоси встановлюються на подаючу лінію теплоносія;
    3.Я б ставив один насос на дві системи і використав балансувальні вентилі так буде простіше а напір насоса підібрати по максимальній з систем.
    Іще я б дав додаткове відгалуженя до бака теплообмінника його я не зобразив тут.
    І під кінець систему котла від системи внутрішньої розділив би гідравлічною стрілкою.
    Розрахунки робіть тут http://engineeringsa.at.ua/. Схема опалення будинку2.JPG
     
  8. Uh0

    Uh0 Бригадир

    Повідомлення:
    579
    Симпатії:
    196
    Адреса:
    Lemberg
    а те що буфер є ви не врахували???
    --- добавлено: 15 янв 2015 в 17:32 ---
    і подали б в систему теплих підлог 80 град, якщо не більше
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2015
  9. Andriy1988

    Andriy1988 Підмайстер

    Повідомлення:
    37
    Симпатії:
    14
    Адреса:
    Львів
    На теплу підлогу є вузол обвязки і там можна триходовим або насосом на підмішування відрегулювати температуру. Я в схемі цього не зображав а просто позначив як споживача тепла. А про буфер я не зрозумів питання. Можливо ви мали на увазі розширювальний бак то так я згоден я його не зобразив на схемі я немав часу все малювати я зобразив тільки те в що я б вніс зміни.
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2015
  10. tarfot

    tarfot Стажер

    Повідомлення:
    13
    Симпатії:
    2
    1.В триходовому стоїть термоклапан на 63 градуси,що забезпечить від конденсату котел. В мене на схемі зображений термодатчик не для триходового, я для насоса. Після згорання палива насос зупиняється.
    2.Для насоса краще якщо він стоїть на зворотці.
    3.Балансувальні вентелі? Ні, дякую, це не для мене.
    4.Гідравлічна стрілка там не потрібна. Сам аккмулюючий бак не погано виконує її функцію.
    --- добавлено: 15 янв 2015 в 23:36 ---
    Конкретизуйте будь-ласка де саме?
     
    Останнє редагування модератором: 23 січ 2015

Поділитися цією сторінкою