Шахтний котел (гібрид)

Тема у розділі 'Твердотопливные котлы', створена користувачем Теодозійович, 19 гру 2014.

  1. Теодозійович

    Теодозійович Майстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Галичина
    Не можу сказати,на виготовлення пішло 3,10*1,25м лист=3мм,труба 25=14м.
     
  2. LRE1973

    LRE1973 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    3 мм метал не мало буде, не прогорить по виходу дима. Ще питання: який по площі будинок у сина і чи утеплений?
     
  3. Теодозійович

    Теодозійович Майстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Галичина
    Немеє сенсу на товстіший лист металу,труба 25 має тощину стінки 2.8мм,Дім 12*10 штукатурка чорнова,перекриття доска= утеплювач=доска=глина.Зовнішнє утеплення в планах,може ціни вгомоняться.
     
  4. LRE1973

    LRE1973 Новачок

    Повідомлення:
    3
    Симпатії:
    0
    Питання: як ви герметизували стик кирпича та мет.теплообмінника? Які патрубки входа та вихода води?
    Не рве кирпич в зоні стику метал+кирпич?Чи можна зробити замість водотрубного теплообмінника пластинчатий?
     
  5. Валерон К

    Валерон К Прораб

    Повідомлення:
    488
    Симпатії:
    378
    Адреса:
    Черкащина
    Теодозійович, поділіться враженнями,які плюси і мінуси виявили з часом експлуатації котла.
     
  6. Теодозійович

    Теодозійович Майстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Галичина
    Теплообмінник стоїть на кладці через азбестовий шнур.

    Вихід 40-а стальна,вхід 40-а поліпропіленова з помпою.

    Теплообмінник кругом ізольований утеплювачем і немає прямого контакту з кладкою,

    По ваших можливостях,це мій 3 зроблений за таким принципом,
    --- добавлено: 18 янв 2015 в 01:38 ---
    З плюсів вигорає все що загрузите,за рахунок розжареного шамоту в зоні горіння.Вологість не має значення.Дьогтю немає,в хаті 24-26c°.З мінусів потрібен ТА,коли в шахті зависає топливо а потім падає, щось на на зразок (в млині)але з золою та сірою. Якщо є технологія контролю горіння вугілля в малих обємах,я би радий був почути.
     
    Останнє редагування модератором: 25 січ 2015
    Валерон К подобається це.
  7. sergei4

    sergei4 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Интересно а как к вашему пенопластовыму газовому котлу относятся газовшики? Ведь этот материальчик легковопламеняющий
     
  8. Теодозійович

    Теодозійович Майстер

    Повідомлення:
    81
    Симпатії:
    67
    Адреса:
    Галичина
    За час експлуатації зауважень не було.Потрібно натягнути сітку і пошпаклювати але ніяк не доходять руки.
    --- добавлено: 20 янв 2015 в 22:18 ---
    Так я звами згідний, це потрібно враховувати при цегляному варіанті.Всі шахтники які я переглянув в неті, з металу рівні без нахилів.
     
    Останнє редагування модератором: 28 січ 2015
  9. чорний

    чорний Стажер

    Повідомлення:
    15
    Симпатії:
    2
    як плануєте спарювати котли газ+тт
    --- добавлено: 30 янв 2015 в 22:19 ---
    між трубками можна вкласти змійку з мідної трубки і мати гарячу воду 0,14 м 2 вистачить
     
    Останнє редагування модератором: 7 лют 2015
  10. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Думаю підєднати навпряму у вже існуючу систему,топитиму вдень цим котлом,а на ніч перемикатиму на газовий.Металевим буде тільки теплообмінник,хочу створити щось подібне як у автора теми.Газовий і твердопаливний завжди працюватимуть окремо,звісно незручно постійно гратися з кранами,але поки що на щось краще немає грошей
     

Поділитися цією сторінкою