Генеалогічне дерево

Тема у розділі 'Деревообработка', створена користувачем meletij, 15 гру 2014.

  1. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Что-то не нашла "строительной техникой, алфавит":

    --- добавлено: 5 янв 2015 в 14:16 ---
    У Вас, все объявления на сландо, свежие и здесь Вы новичек, Вы где-то раньше на продажу выставлялись? Отзывы почитать хочу, по пазлам, очень интересует.
     
    Останнє редагування модератором: 13 січ 2015
  2. WeakAnt

    WeakAnt Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    г.Северодонецк
    Строительная техника и алфавит- это новая тема,пока не выставлял. По договоренности с заказчиками, могу выставить от своего имени нее раньше чем через 3 месяца после выполнения заказа.
    На интернет сайтах и форумах я действительно новичок, т.к. из-за ситуации в стране появилось немножко свободного времени, и могу этим занятся. А так, работал и работаю с реальными клиентами, в основном с Россией (но уже они не дают заказов), из наших -с Крымом и Одессой (сувенирные и художественные лавки и магазины). Но с Крымом сейчас тоже напряженка, но думаю это временно. Магазины, с которыми работал по Луганской и Донецкой обл. закрылись, но жду их открытия по другим областям (Харьков, Киев, Днепропетровск, Львов),в общем кто куда уехал. Остаюсь с ними на связи, но вот решил попробовать и через интернет.
    До деревообработки 15 лет занимался швейкой (швейный цех по пошиву на 25 чел.), да в общем это моё первое образование (закройщик инд. пошива 6 разряда, инженер-технолог швейного производства).
    Если ещё есть вопросы с радостью отвечу.
     
    Останнє редагування модератором: 13 січ 2015
    Т.М. та Имбирное печенье СД подобається це.
  3. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Да, мовоюбалакаєте безперекладачачи, як? :)
    Жду цену и сроки.
     
  4. WeakAnt

    WeakAnt Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    г.Северодонецк
    Звісно без перекладача, родом з Івано-Франківська, але зараз звичніше розмовляти російскою. А писати та відповідати на письма звик мовою відповідача.
    По вашему заказу сам жду ответа, но скорее всего и сегодня ответа не будет,т.к. праздник. Завтра с утра буду звонить, просто так припало на череду праздников и послепраздничных выходных, заранее извиняюсь.
     
  5. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Дякую. Зачекаю. Зі святом Вас.
     
  6. meletij

    meletij Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    1. Час -- як вийде, ніяких дедлайнів, та звичайно ж, хочеться якнайшвидше.
    2. Висота -- 40-50 см, ширина -- аби було гармонійно. Форма -- як крона дуба -- перевернуте сердечко. гілочки, хай не на трьох, а більше, рівнях, але хочеться помітне розмежування: діти(6)-внуки(13)-правнуки(5). Фото однакові, паспортного розміру, краще овальні.
    3. Матеріал - дерево. а порода -- ? з яким ви працюєте?
    Якщо достатньо інформації, щоб скласти ціну, то скільки приблизно це коштуватиме?
     
  7. WeakAnt

    WeakAnt Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    г.Северодонецк
    І ще декілька питань:
    1.У вас вже є фото які збираєтесь кріпити до дерева? ( вкажіть розмір овалу - висота та ширина)
    2.Як хочете щоб фото кріпилися? (будете клеїти, вставляти, термотрансфер тощо.)
    Матеріал з яким я працюю : липа, вільха, береза
    --- добавлено: 9 янв 2015 в 22:47 ---
    Прошу вибачення, але зараз не зможу нічим вам допомогти. Матеріалу в роздріб зараз немає, а опт починається від 1 м/куб. З цього вийде десь 50-60 штук.
    Але я ще пошукаю.
     
    Останнє редагування модератором: 17 січ 2015
  8. Имбирное печенье СД

    Имбирное печенье СД Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.263
    Симпатії:
    8.454
    Адреса:
    Киевлянка
    Пошукайте. Як буде, напишіть.
     
    Останнє редагування модератором: 18 січ 2015
  9. meletij

    meletij Новачок

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    0
    1. Розмір фото - 4*5,5см. або більші
    2. буде вставлятися, можна зробити по одному листочку-рамці на гілочці, щоб в нього по дві фотографії вставляти з обох боків
    як липа,вільха, береза відрзняються в ціні
    --- добавлено: Jan 12, 2015 6:57 AM ---
    останнє речення було запитанням :)
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2015
  10. WeakAnt

    WeakAnt Стажер

    Повідомлення:
    17
    Симпатії:
    24
    Адреса:
    г.Северодонецк
    При такому об'ємі практично однакові по ціні, різниця не суттєва. Відрізняються кольором деревини, але головна умова на данний час вибору матеріалу, це його наявність на складі.
     
    Останнє редагування модератором: 20 січ 2015

Поділитися цією сторінкою