Збираюсь будуватись !!!

Тема у розділі 'Строительство дома - общие вопросы', створена користувачем Sydiramsu, 1 гру 2014.

  1. Vitalya1985

    Vitalya1985 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    будуватись зараз недешево
     
  2. Vitalya1985

    Vitalya1985 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    будуватись дуже важко, тим паче в наш час
     
  3. Sydiramsu

    Sydiramsu Стажер

    Повідомлення:
    18
    Симпатії:
    1
    Адреса:
    Івано-Франківськ
    Я вже було забив на ту справу, проте все ж вирішили приватизувати ті дві ділянки- одну на тата, іншу на мене. По його ділянці був старий державний акт 1993 року. (Точно не пам'ятаю). Там все пішло гаразд. По іншій ділянці (я є межа в межу,проте належить до іншого судового товариства) справа затягнулась... вже більше року чекаю. Причина - наявність старого акту ще з СРСР 1989 року, згідно з яким ця ділянка належить до СТ. Щоб йти далі я повинен або сам зробити або якось організувати, щоб СТ отримало нові документи на право власності, а вже тоді рухатись у цьому напрямку самому. Ще в землеупорядній організації порадили почекати, наче мають прийняти якийсь закон і передати певні повноваження місцевим органам. Ніби це щось має спростити. Які є думки з цього приводу? Не хочеться попадати на додаткові витрати і реєструвати крім свої ділянки ще все СТ. Які є законні методи вирішення даної ситуації? Дякую.
     
  4. Дмитрий987

    Дмитрий987 Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    Самостоятельно строится проблемно с дорогами и коммуникациями. Большие деньги заложить придется до строительства. Так, что Тов. садоводов самый класс!
     

Поділитися цією сторінкою