Коптильня для дома и не только

Тема у розділі 'Своими руками - общие вопросы', створена користувачем ukrtop, 19 лис 2014.

  1. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    ukrtop, вы полностью правы. Даже добавлю, что у моей мамы во 2 цехе на заводе Электроприбор из 200 сварщиков никто не дожил до пенсии, лучше б я ошибся.
     
  2. ukrtop

    ukrtop Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Харьков
    Я с Вами не могу не согласится! Но думаю , что мы все взрослые люди и с здравым умом делаем свой выбор как при выборе питания, так и при выборе работы. Но к огромному сожалению не всегда так получается как мы хотим, чаще всего жизнь нам диктует свои условия. Мне приятно , что мы поняли друг друга. beer
     
  3. Jonic

    Jonic Заслужений майстер

    Повідомлення:
    3.956
    Симпатії:
    3.713
    Алаверды. Как товарный образец вещь замечательная, но... Теща у меня живет и работает в городке на берегу Днепра врачем- ревматологом(сердечко лечит). У нее на участке каждый второй ловит, коптит и продает рыбу. Попробуйте отгадать - как часто она передает любимому зятю копченую рыбку?
     
  4. ukrtop

    ukrtop Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Харьков
    Если любящая теща , то бережет зятя и копчености не передает.
     
    Jonic подобається це.
  5. suxov

    suxov Підмайстер

    Повідомлення:
    60
    Симпатії:
    6
    ukrtop а можно по-подробней с чертежами и описанием?
     
    Michail donbass подобається це.
  6. ukrtop

    ukrtop Підмайстер

    Повідомлення:
    57
    Симпатії:
    22
    Адреса:
    Харьков
    На счет чертежей, то в этом я не спец. Если интересует именно дымогенератор, так там все четко видно на фото. Если что-то вы не видите или сомневаетесь, спрашивайте.
     
  7. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Для Jonic, Колись вже писав для агітаторів ЗОЖ. Для життя самим шкідливим є життя. З усіма прибамбасами. "Кто не курит и не пьет тот здоровеньким помрет". Я, наприклад, не палив взагалі всі свої 53 роки життя. Але розказувати курцям правду життя? Я думаю не для цього цей форум. Згадав - ще колись писав, - зайдіть на форум самогонщиків і їм напишіть, "что такое хорошо, а что такое плохо". Ото буде прикол. Вам шановний не на цей форум, а на форум якихось веганів чи що там ще буває збоченого.
     
  8. DARK_TIP4IK

    DARK_TIP4IK Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Здравствуйте, ukrtop! Напишите подробней про автоматику, нарисуйте конструкцию в разрезе. Подробней опишите что и как. Спасибо.
     
    Michail donbass подобається це.
  9. МІБ

    МІБ Майстер

    Повідомлення:
    66
    Симпатії:
    38
    Адреса:
    Днепропетровская
    Отут дешевше:

    хоч і вражина, мабуть, москальська бородата, але конструкція, на мою думку, не складна в відтворені. Не купувати ж димогенератор за 1,5-2 тис. грн.
     
    Останнє редагування модератором: 3 жов 2016
  10. DARK_TIP4IK

    DARK_TIP4IK Стажер

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    1
    Добрий день (вечір, ніч), МІБ!
    Це відео я бачив.
    Я хочу зрозуміти, які функції виконує блок автоматики.
    Наприклад: може він вимірює температуру і кнопками власник коптильні вмикає/вимикає живлення. Це автоматика?
    Я так розумію, що автоматика підримує температуру, відраховує час коптіння, може сигналізація якась і таке інше.
    Не маю наміру образити автора. Прошу пробачення в нього заздалегідь, але опис цієї коптильні скуднЕнький.
    Справа в тому, що хочу собі таку зробити і ще додати якийсь фільтр для диму. З мікроконтроллерами дружу, тому блок управління зпроектувати і виготовити зможу без проблем. Але треба знати які функції в нього запрограмовувати.
    Дякую за відповідь.
     

Поділитися цією сторінкою