Адаптор переломка з мотоблока Зірка

Тема у розділі 'Тракторы, мотоблоки и другая техника', створена користувачем Роша, 7 лис 2014.

  1. Роша

    Роша Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    6
    Ясна річ, повний привід це супер, але маємо те що маємо.А на рахунок зайвої осі.
    Якби я хотів тільки їздити з кузовом то може так би і зробив, але я хотів універсальний адаптор.
    Наприклад зараз до нього в мене є під"йомна лопата.Дальше ще щось придумаю.Тим більше що я не на глухо все зварив.Коли треба я від"єдную адаптор, чіпаю роги +фрезу чи плуг і погнав...
     
  2. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Неправильно створена конструкція! Ведучі колеса треба було ставити позаду.В мене мтз-082 схожа конструкція лише повноприводна.Якщо відключити задній міст то він на підйомах ледве сам себе тягне ,а якщо працює лише задній міст то тягне не менше власної ваги. Подивіться в інеті як переробляють ''Зубри'' ,там уже все придумали.
     
  3. Роша

    Роша Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    6
    " Правільні" фото в студію (мтз-082)!!!!
     
  4. leshiy_40

    leshiy_40 Заслужений майстер

    Повідомлення:
    8.806
    Симпатії:
    10.846
    Адреса:
    Зах. УкраЇна
    Власне я би поступив так.
    Від валу відбору потужності, через обгонну муфту зробив би задній привід. Фактично, на вищих передачах користі від цього не було, але в тяжких умовах привід підключався автоматично, при пробуксовці ведучих коліс. (і нічого не потрібно городити на вічно, мотоблок і залишився би мотоблоком).
    Можете розкритикувати, це лише теорія.

    Забув добавити. В якості обгонної муфти можна використати бендікс від електростартера великої потужності, там кіловати передаються іще ТІ.
    Удачі в творчості!!!
     
    Останнє редагування: 12 лис 2014
  5. Роша

    Роша Стажер

    Повідомлення:
    10
    Симпатії:
    6
    Чесно кажучи в планах за зиму зібрати класичну схему трактора.Задні колеса від уаза, мотор з мотоблока, і т.д.
    А адаптор так і залишиться адаптором до мотоблоку зірка...
     
  6. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    В студії мтз 082[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
     
  7. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    А вам треба ось так[​IMG][​IMG][​IMG]
     
  8. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    І краще зробити з нього мінітрактор і підігнати до нього всі пристрої і насолоджуватися його роботою ,бо колись надоїсть перекладати все сюди-туди. По собі знаю, а займаюся саморобками років 30. По ваших планах на більший трактор можу дещо порадити.
     
  9. kaabrest

    kaabrest Стажер

    Повідомлення:
    6
    Симпатії:
    13
    Тракторец славный ! Жил бы в деревне - без вопросов делал бы что-то подобное . А так 25 соток в 50 к.м от города . Для работы на земле наездами ( в помощь тестю ) пока хватает адапа-тереломки . И в моём случае быстрая трансформация в мотоблок это необходимость .
     
  10. DINAMIT-UA

    DINAMIT-UA Заслужений майстер

    Повідомлення:
    1.744
    Симпатії:
    1.555
    Адреса:
    Україна
    Повністю погоджуюсь з yourasyk, що колись надоїсть складати і розкладати адаптор-переломки , а якщо в розложеному стані потрібно ще й мати місце для зберігання запчастин. А якщо не розбирати то мінус проблема підключити фрезу або інші агрегати яким потрібен привод, потрібно через переломку кидати вал відбора мощності, а це вже ускладнювання конструкції.
    Якби Я робив з мотоблока трактора . То зробив би такого як на відео ,тільки ще й з валом відбору мощності.
    Сумніваюсь що адаптор переломка з мотоблока потягне прицеп дров коли снігу по коліна.

    Такий тракторець для лісових подорожей по дрова згодиться

    Ось інший варіант тракторця, який садить картошку під плужок.
     

Поділитися цією сторінкою