Виготовлення млинка за 2 години та з бюджетом сто гривень)))

Тема у розділі 'Своими руками - отчеты', створена користувачем СМЕРШ, 5 лис 2014.

  1. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Ротор диаметром 55см ,нижняя тарелка (в отличие от заводских) абсолютно плоская, только края подогнуты на 1см, изнутри усилена 6мм диском с лучами, она свободно движется на подшипниках . Верхняя режущая 52мм тоже усилена небольшим диском. Толщина металла тарелок 3мм. Обороты тарелки 1000 об/мин нужно 1300 потому что ходит почти без нагрузки, и увеличивать скорость. Движок 6.5л.с Sadko ge-200 из интернет-магазина. Отработала позапрошлую осень и это лето. Справляется за шестерых косарей.
     
    ViktorD подобається це.
  2. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.847
    Симпатії:
    1.985
    Адреса:
    Черкассы
    Мотор очень популярный, стасится на всё что можно придумать, даже на картингах есть ставят (я ездил, прёт шо дурной), у меня на культиваторе стоит, вот в соседней теме про садовый измельчитель такой же мотор на измельчитель поставили.
     
  3. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    З ріжучо-скребучих в мене ще є ось така пилорама + заточка+ зварювальний для пил[​IMG][​IMG]
     
  4. СМЕРШ

    СМЕРШ Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Киев
    а де станина по якій їздить пилорама?який бюджет був по її виготовленню?
     
  5. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    Станина власне під нею. Це уголки 50мм , в бетон влиті штирі арматури і до них приварені уголки. Ролики їздять по ребру уголка. Ціна пилорами це лише вартість моторів, все інше саморобне. Токарний у мене свій. У нас за таке просять 2000 зелених плюс по 700 заточка і зварювальний. Прийшлося сердито зробити все самому.
     
    blossem подобається це.
  6. sven750

    sven750 Підмайстер

    Повідомлення:
    72
    Симпатії:
    11
    Адреса:
    Рівненьська обл
    Питання до власника пилорамиbeer маю деревяні бу електричні стовпи,вони просочені креазотом тому не знаю як поведе себе стрічкова пилорама з таким матеріалом.Не пробували таке розпилювати?Я задавав таке питання в іншій темі але поки безрезультатно Дякую
     
  7. СМЕРШ

    СМЕРШ Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Киев
    пилка швидко буде тупитись. Та треба кут заточки з розводом підбирать. Потім ці доски неможна використовувать в підсобних приміщеннях та в будинку бо вони промочені канцерогеном що викликає захворювання...
     
  8. yourasyk

    yourasyk Інженер

    Повідомлення:
    704
    Симпатії:
    1.336
    Адреса:
    Хуст
    В нас останні 2 роки міняють лінію на бетонні. Перепиляв уже багато цих стовпів. Ніякої різниці яка деревина. Розвод і заточку підібрав середню , бо приходиться різати різні породи.
     
  9. СМЕРШ

    СМЕРШ Майстер

    Повідомлення:
    112
    Симпатії:
    30
    Адреса:
    Киев
    апчик
     

Поділитися цією сторінкою