Тротуарная плитка, отмостка и дорожки

Тема у розділі 'Фундамент, отмостка, цоколь', створена користувачем Rus Kiev, 4 лис 2014.

  1. Килав

    Килав Бригадир

    Повідомлення:
    413
    Симпатії:
    164
    Адреса:
    Мироновка
    Наче все і правильно пишете і знаю як "відкати" +"накрутки" формують )) АЛЕ мені наприклад бригада пропонувала 100грн м2 укладки +пропонувала два способи на бетон і на подушку - ціна від цього не міняється.
    Я бачив як на бетон кладуть бруківку з граніту або вібропресовану пшеки. В "корито" заливають бетон ,потім на цей бетон ......на розчин кладуть бруківку по рівню з проміжками між бруківкою 5-10мм ,потім заливають між бруківкою (шви) якусь "хрень" ))) і все ........стоїть і не кашляє вже багато років . По цій бруківці їздять авто не важче "Спрінтерів" тритонників .
    П.С. Але ,що то за "хрень" залита в шви я не знаю )))
     
    barnych подобається це.
  2. viktor28465

    viktor28465 Інженер

    Повідомлення:
    602
    Симпатії:
    900
    Їздити по плитці ,віброплитою,яка розкладена з зазорами(може бути вимога дизайнера) діло невдячне .А якщо плитка не має верхньої фаски, і при цьому не має дистанційних буртиків(це вина виробника матриці)то уклакта без зазорів і їзда плитою ще й дорого, бо буде сколюватись верх(хто ставив бордюри той зрозуміє чому) Маю підозру ,що звідси й ростуть ноги технології укладки на бетон .Також ті ноги виростають якщо не має віброплити, а вручну лінь.drel
     
  3. anluck

    anluck Новачок

    Повідомлення:
    2
    Симпатії:
    0
    я так понял чтобы плитка долго служила нужно под нее ложить щебень потом песок ?
     
  4. romalex4

    romalex4 Майстер

    Повідомлення:
    406
    Симпатії:
    92
    Адреса:
    могилев-подольский
    главное для тротуарной плитки - отвод воды. Это организация уклонов, ливневок, дренажей. Когда водоотвод сделан - щебень+песок(или гранотсев), все утрамбованное, желательно виброплитой. Под автомобиль подготовка такая же, только плитка другая. Разница между пешеходной дорожкой и автомобильным проездом в качестве подготовки грунта, количестве щебня и толщине плитки. Для эксплуатации по грузовые авто - бетонное армированное основание. При всем том ничего не бывает вечно, или навека. Преимущества тротуарной плитки - в любой момент можно разобрать и отремонтировать.
    --- добавлено: 19 мар 2015 в 20:17 ---
    главное для тротуарной плитки - отвод воды. Это организация уклонов, ливневок, дренажей. Когда водоотвод сделан - щебень+песок(или гранотсев), все утрамбованное, желательно виброплитой. Под автомобиль подготовка такая же, только плитка другая. Разница между пешеходной дорожкой и автомобильным проездом в качестве подготовки грунта, количестве щебня и толщине плитки. Для эксплуатации по грузовые авто - бетонное армированное основание. При всем том ничего не бывает вечно, или навека. Преимущества тротуарной плитки - в любой момент можно разобрать и отремонтировать.
     
    Останнє редагування модератором: 27 бер 2015
    barnych та геннадій приходько подобається це.
  5. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Підніму тему.
    Зараз в інтернеті є багато шаблонів для укладки плитки. Хто вже користувався ними? Чи практичні вони? Яка основа під плитку? Планую робити відмостку, розглядаю цей варіант.
     
  6. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Я три роки тому дома сам клав плитку тротуарну.
    За основу був грунт (земля яка під час дощу була непролазним багном, 5-7см нога в грязь) , потім дав піску см 5+/- , далі трамбовка і укладка плитки .
    Три роки живе площадка 4×6, все добре, немає натяку на просадки і т.д.
     
    Микола2008 подобається це.
  7. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Для кладки плитки використовували заливочну форму? Якщо так, то яка пропорція бетону?
     
  8. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Яка пропорція?
    Я купляв плитку .
    Тут на форумі є тема про виготовлення, там є рецепт. Пошукайте, давно в ній ніхто нічого не писав, років 3-4 .
     
  9. Микола2008

    Микола2008 Прораб

    Повідомлення:
    264
    Симпатії:
    474
    Адреса:
    Луцьк
    Мене цікавить не сам рецепт. А чи варто з тими шаблонами возитися? Хто вже клав плитку по шаблонах?
     
  10. bogdansv

    bogdansv Заслужений майстер

    Повідомлення:
    2.848
    Симпатії:
    1.987
    Адреса:
    Черкассы
    Ви зараз під словом "шаблон" що маєте на увазі??
    Форму отаку?[​IMG]
     

Поділитися цією сторінкою